افزونه بزرگنمایی تصاویر محصولات ووکامرس Zoom Magnifier Premium فارسی نسخه ۱٫۵٫۱۴

افزونه بزرگنمایی تصاویر محصولات ووکامرس Zoom Magnifier Premium یک افزونه کاربردی فروشگاه ساز ووکامرس است که با استفاده از آن می توانید قابلیت زوم و بزرگنمایی را بر روی تصاویر محصولات فروشگاه ووکامرس خود ایجاد کنید.

 

YITH WooCommerce Zoom Magnifier Premium - افزونه بزرگنمایی تصاویر محصولات ووکامرس Zoom Magnifier Premium فارسی نسخه 1٫5٫14

افزونه زوم خودکار تصاویر ووکامرس | بزرگنمایی تصاویر ووکامرسYITH WooCommerce Zoom Magnifier

 

افزونه بزرگنمایی تصاویر محصولات ووکامرس Zoom Magnifier Premium فارسی

افزونه Zoom Magnifier Premium یک افزونه حرفه ای ووکامرس است که  امکان زوم برای تصاویر محصولات فروشگاه ووکامرس شما را فراهم می کند.

 

امکان بزرگنمایی تصاویر محصولات اکنون روی بسیاری از فروشگاه های اینترنتی فعال است. قابلیت بزرگنمایی تصاویر محصولات به مشتریان فروشگاه این امکان را می‌دهد تا تصویر محصولات را با جزئیات بیشتر مشاهده کنند بنابراین اعتماد و آگاهی مشتری از محصول مورد نیاز خود افزایش می یابد.

 

افزونه Zoom Magnifier Premium پس از نصب بصورت خودکار این ویژگی را به محصولات سایت شما اضافه کرده و با بردن موس کاربر یا مشتری روی تصویر محصول آن را بصورت زوم شده نمایش می دهد.

 

توسط افزونه زوم خودکار تصاویر ووکامرس می توانید انتخاب گنید که بزرگنمایی تصاویر چگونه نمایش داده شود. شما می توانید تنظیم کنید تا هر زمان روی هر محصولی موس خود را حرکت دهید یک جعبه زوم روی تصویر ظاهر می شود و یا زوم تصویر را در لایت باکس نمایش دهید. همچنین شما قادر خواهید بود تا ویژگی هایی مانند شفافیت تصویر زمان زوم،ارتفاع و عرض جعبه زوم و … را سفارشی سازی و تنظیم کنید.

 

Zoom Magnifier Premium دارای یک پنل تنظیمات حرفه ای می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید امکانات بخش های مختلف افزونه را شخصی سازی کرده و تنظیمات دلخواه خودتان را اعمال کنید.

 

با افزونه Zoom Magnifier Premium به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید موقعیت جعبه زوم تصویر را در مکان دلخواه خود با تعیین کرده و آن را در بالا،پایین یا کنار تصویر و با توجه به نحوه نمایش قالب وردپرس تنطیم کنید. همچنین قادر خواهید بود تا بزرگنمایی تصاویر محصول را بر روی محصولات خاص اعمال کنید و دسته بندی هایی را انتخاب کنید که نمی خواهید افزونه روی آنها اعمال شود.

 

افزونه زوم خودکار تصاویر ووکامرس به صورت کاملا واکنشگرا وریپسانسیو طراحی شده است. این موضوع باعث می شود تا قابلیت زوم تصاویر در نمایشگرهای مختلف مانند تبلت و موبایل، به خوبی کار کرده و به زیبایی به کاربران نمایش داده شود. همچنین این افزونه قابلیت این را دارد تا جعبه زوم را در جهت های مختلفی تنظیم کنید.

 

در ادامه به برخی از قابلیت های افزونه ووکامرس Zoom Magnifier Premium فارسی به صورت کلی اشاره خواهیم کرد.

 

افزونه Zoom Magnifier Premium فارسی

  • دارای پنل تنظیمات حرفه ای
  • امکان تعیین بزرگنمایی برای محصولات خاص
  • امکان تعیین موقعیت نمایش بزرگنمایی
  • امکان تعیین سایز برای بزرگنمایی تصاویر
  • و بسیاری امکانات کاربردی دیگر…