افزونه ذخیره محصولات YITH WooCommerce Save for later ووکامرس فارسی نسخه ۱٫۱٫۱۴

افزونه ذخیره محصولات YITH WooCommerce Save for later ووکامرس فارسی یک افزونه ووکامرس است که شما را قادر می سزد تا امکان ذخیره محصولات مورد علاقه و مورد نیاز خود در یک لیست جهت خرید در آینده برای مشتریان خود ایجاد کنید. با ذخیره سازی محصولات توسط افزونه YITH WooCommerce Save for later کاربران می‌توانند با مراجعه به این بخش، محصولات مورد نظر خود را به وسیله دکمه افزودن به سبد خرید سفارش دهند.

 

yith woocommerce save for later mihanscript.ir  - افزونه ذخیره محصولات YITH WooCommerce Save for later ووکامرس فارسی نسخه 1٫1٫14

افزونه ذخیره محصولات ووکامرس | افزونه YITH WooCommerce Save for later

 

افزونه ذخیره محصولات YITH WooCommerce Save for later ووکامرس فارسی

برخی از مشتریان فروشگاه آنلاین شما پس از مشاهده ی محصولات، بعضی از آن ها را انتخاب می کنند اما برای خرید آنها اقدامی نمی کنند و از فروشگاه خارج می شوند. اما احتمال دارد همین مشتریان ممکن است پس از مدتی دوباره قصد خرید همان محصول را از فروشگاه ووکامرس شما داشته باشند. اما به دلیل اینکه در آن مدت ممکن است شما فروشگاه خود را بروزر کرده و محصولاتی را اضافه کرده باشید، برای مشتری جستجو و یافتن محصولی را که دیده بودند، بسیار دشوار است.

 

افزونه ذخیره محصولات YITH WooCommerce Save for later ووکامرس فارسی این امکان را برای کاربران و مشتریان شما به وجود آورید، تا بتوانند محصولات موردعلاقه شان را در پنل کاربری ذخیره کرده و در زمان دلخواه این محصولات را خریداری  کنند. این ویژگی این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا محصول مورد نظر خود فراموش نکنند و با ذخیره آنها در آینده برای مشتریان یادآوری شود.

 

افزونه YITH WooCommerce Save for later دکمه افزودن به علاقه مندی ها یا ذخیره برای بعد را برای کاربران شما فراهم می کند،که کاربران با ذخیره محصولات می توانند از بخش پنل کاربری خود برای همیشه به این محصولات دسترسی داشته باشند و در زمان دلخواه افزودن به سبدخرید را بزنند و این محصولات موردعلاقه شان را خریداری کنند.برچسب های افزودن به علاقه مند ها یا هر برچسب دیگر در این افزونه قابل شخصی سازی می باشد.

 

با افزونه YITH WooCommerce Save for later فارسی می توانید  کاری کنید که مشتریان شما حتی پس از رفتن از فروشگاه اینترنتی اگر محصولاتی را انتخاب کردند و می خواهند بعدها آن را خریداری کنند قادر باشند آن را ذخیره کرده و هر زمان که می خواهند آن محصول را مشاهده و خریداری کنند.

 

 

yith save for later mihanscript.ir  - افزونه ذخیره محصولات YITH WooCommerce Save for later ووکامرس فارسی نسخه 1٫1٫14

 

افزونه YITH WooCommerce Save for later فارسی

امکان افزودن گزینه “ذخیره برای بعد” برای هر محصول
برای افزودن محصولات به لیست علاقه مندی ها، یک پیوند “افزودن به لیست علاقه مندی ها” را نمایش دهید
شما می توانید هر نوع محصول را به لیست اضافه کنید، هر چند آن یک محصول واحد یا یک متغییر است!
امکان افزودن به خرید از لیست ذخیره محصولات
امکان ترجمه به زبان دلخواه
و بسیاری امکانات دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.