افزونه اسلایدر محصولات Yith WooCommerce Product Slider Carousel Premium ووکامرس فارسی نسخه ۱٫۰٫۴۸

افزونه اسلایدر محصولات Yith WooCommerce Product Slider Carousel Premium ووکامرس یک افزونه ووکامرس است که از طریق آن می‌توانید اسلایدر محصولات خود را  با طرح متریال ایجاد کنید.

 

WooCommerce Product Slider Carousel Premium mihanscript.ir  - افزونه اسلایدر محصولات Yith WooCommerce Product Slider Carousel Premium ووکامرس فارسی نسخه 1٫0٫48

افزونه اسلایدر محصولات ووکامرس | پلاگین Product Slider Carousel YITH WooCommerce Product Slider Carousel

 

افزونه اسلایدر محصولات Yith WooCommerce Product Slider Carousel Premium ووکامرس فارسی

یکی از جدیدترین ویژگی‌های هر فروشگاه مدرن داشتن یک اسلایدر حرفه ای و جذاب است. اسلایدر محصول بهترین روش برای نمایش ویژه‌ی محصولات است و اگر در جای مناسب از آنها استفاده کنید می توانید به سادگی فروش خود را چند برابر کنید. به عنوان مثال شما می توانید آخرین محصولات و جدیدترین ها یادسته ای خاص را به صورت اسلایدر متحرک نمایش دهید تا هم برای مشتریان جذاب باشد و هم به راحتی بتوانند محصولات مورد نظر خود را پیدا و خریداری کنند.

 

WooCommerce Product Slider Carousel Premium 4 mihanscript.ir  - افزونه اسلایدر محصولات Yith WooCommerce Product Slider Carousel Premium ووکامرس فارسی نسخه 1٫0٫48

 

افزونه اسلایدر محصولات ووکامرس

با استفاده از افزونه Yith WooCommerce Product Slider Carousel Premium ووکامرس فارسی می توانید محصولات خود را به صورت یک اسلایدر حرفه ای در قسمت های مختلف فروشگاه ووکامرس خود نمایش دهید. اسلایدرهای ساخته شده توسط افزونه اسلایدر محصولات ووکامرس کاملا سبک بوده و شما را قادر می سازد تا تعداد زیادی محصول را به صورت اسلایدر در قالب وردپرس خود نمایش دهید.

 

WooCommerce Product Slider Carousel Premium 2 mihanscript.ir  - افزونه اسلایدر محصولات Yith WooCommerce Product Slider Carousel Premium ووکامرس فارسی نسخه 1٫0٫48

 

 

افزونه YITH WooCommerce Product Slider Carousel

Yith WooCommerce Product Slider Carousel Premium ووکامرس دارای پنل تنطیمات حرفه ای می باشد که با استفاده از آن می توانید اسلایدرهای خود را از نظر گرافیکی و طراحی، کاملا شخصی سازی کنید. همچنین می‌توانید دکمه‌ی خرید، حراج یا عدم موجودی را در اسلایدر نمایش داده یا آنها را مخفی کنید.

 

با افزونه Yith WooCommerce Product Slider Carousel Premium می توانید محصولات و دسته بندی های خاص و دلخواه خود را به صورت اسلایدر نمایش دهید. همچنین امکان انتخاب محصولات به صورت تکی و انتخابی برای نمایش در اسلایدرها وجود دارد.

 

افزونه اسلایدر محصولات ووکامرس | Yith WOOCOMMERCE PRODUCT SLIDER CAROUSEL

از امکانات افزونه اسلایدر محصولات ووکامرس Yith WooCommerce Product Slider Carousel Premium می توان به وجود تنظیمات فراوان ، قابلیت تنظیم لایه بندی (ظاهر) اسلایدر محصولات ، قابلیت نمایش محصولات بر اساس فیلتر های مختلف (محصولات پر فروش ، جدید ، ویژه ، پربازدید ، بر اساس دسته بندی و…) اشاره کرد.

 

افزونه اسلایدر محصولات ووکامرس یک کدهای کوتاه که برای هر اسلایدر ایجاد می کند، و شما می توانید به راحتی این اسلایدرها را در هر جای سایت خود که می خواهید قرار دهید. همچنین افزونه Yith WooCommerce Product Slider Carousel Premium ووکامرس فارسی این امکان را برای شما فراهم می کند که اسلایدرهای خود را در سایدبار فروشگاه خود نمایش دهید.

 

WooCommerce Product Slider Carousel Premium 3 mihanscript.ir  - افزونه اسلایدر محصولات Yith WooCommerce Product Slider Carousel Premium ووکامرس فارسی نسخه 1٫0٫48

افزونه Yith WooCommerce Product Slider Carousel Premium ووکامرس فارسی

نمایش در انواع رزولیشن ها و صفحه نمایش های مختلف
امکان ایجاد بی نهایت اسلایدر
امکان مشخص کردن محصولات برای نمایش در اسلایدر
امکان انتخاب دسته محصولات برای نمایش در اسلایدر
قابلیت ساخت اسلایدر پرفروش‌ترین محصولات
قابلیت ساخت اسلایدر جدیدترین محصولات
قابلیت ساخت اسلایدر محصولات حراج خورده
قابلیت ساخت اسلایدر محصولات ویژه
قابلیت ساخت اسلایدر محصولات پر امتیاز
قابلیت ساخت اسلایدر محصولات با برچسب یا دسته خاص
امکان انتخاب طرح های گرافیکی مختلف
شخصی سازی رنگ بندی بخش های مختلف اسلایدر
ایجاد انیمیشن های زیبا روی اسلایدرها
امکان پنهان سازی دکمه سبد خرید
امکان نمایش اسلایدر در سایدبار
دارای کدهای کوتاه برای نمایش دلخواه اسلایدر در بخش های مختلف سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.