افزونه تسویه حساب چند مرحله‌‌ای Multi-step Checkout ووکامرس فارسی نسخه ۲٫۰٫۱۲

افزونه تسویه حساب چند مرحله‌‌ای Multi-step Checkout ووکامرس فارسی یک افزونه برای فروشگاه ساز ووکامرس است که شما را قادر می سازد تا تسویه حساب فروشگاه ووکامرس خود را چند مرحله ای کنید.

 

Multi step Checkout mihanscript.ir  - افزونه تسویه حساب چند مرحله‌‌ای Multi-step Checkout ووکامرس فارسی نسخه 2٫0٫12

افرونه پرداخت چند مرحله ای ووکامرس | پلاگین Multi Step checkout | YITH WOOCOMMERCE MULTI-STEP CHECKOUT

 

افزونه تسویه حساب چند مرحله‌‌ای Multi-step Checkout ووکامرس فارسی

شاید تا به حال مشاهده کرده باشید که در بعضی از فروشگاه های اینترنتی فرآیند پرداخت در چند مرحله انجام می شود. فرم تسویه حساب چند مرحله ای باغث می شود تا به جای نمایش یک لیست بلند از دریافت مشخصات کاربری فرم تسویه حساب را در چند مرحله قرار گیرد تا هم ظاهر فروشگاه در بخش پرداخت جذاب شود و مشتریان سردرگم نشوند.

 

افزونه تسویه حساب چند مرحله‌‌ای Multi-step Checkout ووکامرس فارسی به شما کمک خواهد کرد تا زمانی که فروشگاه شما دارای فرم های بسیاری در تسویه حساب مشتریان می‌باشد، بتوانید آن‌ها را چند مرحله ای کنید و بدین ترتیب مشتریان از پر کردن فرم لذت ببرند و برایشان طولانی نباشد. در بالای هر مرحله برچسبی وجود دارد که نشان می‌دهد هر کاربر در کدام مرحله قرار دارد و چند مرحله دیگر را نیاز دارد تا بتواند، تسویه حساب خود را کامل کند.

 

با Multi-step Checkout می توانید مراحل ثبت سفارش در سایت را با استفاده از استایل های خاصی که در این افزونه است، سفارشی سازی کرده و برای همه مراحل نام و رنگ مشخصی را انتخاب کنید.

 

یکی دیگر از ویژگی های مهم افزونه Multi-step Checkout قابلیت ایجاد دکمه های قبلی / بعدی برای مراحل پرداخت است. کاربر با استفاده از این دکمه ها می تواند در صورت نیاز به مراحل قبل برگرد و حتی دکمه ای هم برای برگشت کامل به سبد خرید وجود دارد.

 

ایجاد یک ساختار چند مرحله ای به کاربران کمک میکند تا در طول مراحل پرداخت راحتی خاصی را احساس کنند و خرید آن ها لذت بخشتر شود. افزونه  چند مرحله‌‌ای Multi-step Checkout یکی از افزونه های پرکاربرد ووکامرس است که سفارشی سازی آن بسیار راحت است و به سادگی قادر خواهید بود برای گزینه ها، آیکون انتخاب کنید و متن های آن ها را تغییر دهید و بدون حتی یک خط کدنیسی یک فرم حرفه ای را ایجاد کرده تا یک فرم تسویه حساب چند مرحله ای حرفه ای در وبسایت خود داشته باشید.

 

افزونه Multi-step Checkout ووکامرس

اعتبار سنجی ایجکس برای اجباری کردن فرم ها
چهار سبک متفاوت برای پرداخت چند مرحله ای
گزینه هایی برای سفارشی سازی رنگ ها
سفارشی سازی متن هر مرحله از جدول زمانی پرداخت
انتخاب آیکون برای هر یک از مراحل پرداخت
دکمه های ناوبری برای نمایش هر مرحله
سفارشی کردن الگو ها رنگی صفحه حساب من و دریافت سفارش
قسمت پرداخت چند مرحله کاملا ریسپانسیو
افقی یا عمودی بودن جدول زمانی
امکان نمایش یا پنهان سازی دکمه ها
امکان سفارشی سازی صفحات حساب من
سازگاری با افزونه چند زبانه WPML

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.