افزونه مقایسه محصولات ووکامرس YITH WooCommerce Compare فارسی نسخه ۲٫۵٫۲

افزونه مقایسه محصولات ووکامرس YITH WooCommerce Compare فارسی یک افزونه کاربردی ووکامرس می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید امکان مقایسه بین محصولات را در فروشگاه ووکامرس خود ایجاد کنید.

 

YITH WooCommerce Compare Premium - افزونه مقایسه محصولات ووکامرس YITH WooCommerce Compare فارسی نسخه 2٫5٫2

افزونه Yith Woocommerce Compare Premuim | افزونه مقایسه محصولات ووکامرس | مقایسه حرفه ای ووکامرس | افزونه مقایسه پیشرفته محصولات ووکامرس 

 

افزونه مقایسه محصولات ووکامرس YITH WooCommerce Compare فارسی

افزونه YITH WooCommerce Compare فارسی این امکان را برای مشتریان شما فراهم می کند تا بتوانند با مقایسه محصولات مشابه ، بهترین گزینه بر اساس نیازهای خود در جهت سفارش انتخاب کنند. با افزونه مقایسه پیشرفته محصولات ووکامرس می توانید جدول مقایسه را علاوه بر نمایش در پنجره پاپ آپ در یک برگه اختصاصی نمایش دهید.

برخی اوقات شما در فروشگاه ووکامرس خود محصولاتی را برای فروش قرارداده اید که مشابه هم هستند و مشتریان برای انتخاب محصولات موردنظرشان دچار سردرگمی می شوند. افزونه مقایسه محصولات ووکامرس امکان مقایسه محصولات در فروشگاه به مشتریان کمک خواهد کرد تا از سردرگمی رها شده و بتوانند بهترین انتخاب خود را انجام دهید.

 

افزونه YITH WooCommerce Compare با ایجاد بخش مقایسه محصولات در فروشگاه ووکامرس شما به مشتریان شما این امکان را خواهد داد تا بتوانند با چندین محصول به طور همزمان آشنا شده و از طریق جداول آنها ، ویژگی هر محصول را با محصول دیگر مقایسه کنند. در ادامه می‌توانید ویژگی های دیگر این افزونه فروشگاه ساز ووکامرس را مشاهده کنید.

 

قابلیت مقایسه محصولات دسته محصولات

در افزونه مقایسه محصولات ووکامرس نسخه پریمیوم در صورت تمایل می توانید این قابلیت را فعال کنید تا محصولات فقط در دسته خودشان مقایسه شوند و محصولات در دسته های دیگر در لیست مقایسه قرار نگیرند.

 

قابلیت حذف ویژگی های خالی در جدول مقایسه

در افزونه YITH WooCommerce Compare به صورت خودکار، فیلدها یا ویژگی هایی که در دو محصول یا چند محصول انتخابی وجود ندارند نمایش داده نمی شوند.

 

نمایش جدول مقایسه در برگه

توسط افزونه مقایسه محصولات ووکامرس می توانید جدول مقایسه را در یک برگه اختصاصی نیز نمایش دهید.

 

قابلیت نمایش تمامی فیلدها و ویژگی های محصول در جدول مقایسه

با افزونه YITH WooCommerce Compare می توانید محصولاتی را که در سیستم مقایسه قرار می دهید براساس رنگ و متن دلخواه خودتان شخصی سازی کنید. همچنین می توانید دکمه افزودن به سبد خرید و دکمه پاک کردن همه محصولات را در جدول مقایسه نمایش دهید.

 

محدود کردن تعداد محصولات در جدول مقایسه

افزونه مقایسه محصولات ووکامرس قابلیت تعیین حداکثر تعداد مجاز محصولات قابل مقایسه را در جدول مقایسه را داراست.

 

قابلیت اشتراک در شبکه های اجتماعی

یکی از قابلیت های ویژه YITH WooCommerce Compare امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی است، به طوریکه که کاربران شما پس از اینکه یک مقایسه ای را بین محصولات در سایت ایجاد کردند، با استفاده از دکمه اشتراک گذاری این مقایسه را روی شبکه های اجتماعی دلخواه خودشان به اشتراک بگذارند و یا اینکه برای دوستان خود ایمیل کنند.

 

قابلیت نمایش محصولات مرتبط در جدول مقایسه محصولات

افزونه مقایسه محصولات ووکامرس قابلیت نمایش محصولات مرتبط همراه با محصولات در جدول مقایسه را دارا می باشد.

 

قابلیت استفاده از کد کوتاه برای نمایش جدول مقایسه محصولات

توسط افزونه مقایسه محصولات ووکامرس می توانید یک کد کوتاه بسازید و توسط آن جدول مقایسه محصولات را در محصول، نوشته یا برگه دلخواه نمایش دهید. جداول حالت داینامیک دارند و چنانچه ویژگی های محصولات تغییر کرد در جدول نیز تغییرات انجام شده نمایش داده می شود.

 

افزونه YITH WooCommerce Compare فارسی

 • امکان حذف موارد خاص از مقایسه محصول
 • امکان افزودن تصویر در بالا جدول مقایسه محصول
 • امکان اشتراک گذاری مقایسه محصولات
 • تغییر سبک و رنگ بخش مقایسه محصولات
 • امکان انتخاب فیلدهای مقایسه
 • نمایش مقایسه محصولات در صفحه جداگانه
 • دارای کدکوتاه
 • دارای ابزارک
 • امکان نمایش در برگه مورد نظر
 • قابلیت نمایش اشتراک گذاری مقایسه در شبکه های اجتماعی
 • قابلیت نمایش لیست محصولات مرتبط به جدول مقایسه
 • و بسیاری امکانات کاربردی دیگر…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.