افزونه بارکدخوان ووکامرس YITH WooCommerce Barcodes فارسی نسخه ۲٫۰٫۱۱

افزونه بارکدخوان ووکامرس YITH WooCommerce Barcodes فارسی یک افزونه ووکامرس حرفه ای برای ایجاد کد QR و بارکد برای هر یک از محصولات فروشگاه ووکامرس شما است.

 

yith bar code woocommerce pro mihanscript.ir  - افزونه بارکدخوان ووکامرس YITH WooCommerce Barcodes فارسی نسخه 2٫0٫11

افزونه بارکدخوان ووکامرسYITH WooCommerce Barcodes and QR Codes

 

افزونه بارکدخوان ووکامرس YITH WooCommerce Barcodes فارسی

YITH WooCommerce Barcodes امکان خواندن و تولید بارکدها و کیوآر کدها را را برای شما فراهم می کند. افزونه YITH WooCommerce Barcodes در همه بخش های فروشگاه ووکامرس امکان ثبت خودکار کد QR و بارکد را فراهم می کند و شما را قادر می سازد تا به سادگی در صفحه هر محصول ، فاکتور ها و سفارشات و… این بارکد ها را برای مشتریان خود نمایش دهید.

افزونه YITH WooCommerce Barcodes and QR Codes اجازه می‌دهد که به راحتی برای محصولات خود به صورت خودکار و دستی کد QR یا بارکد بسازید. با استفاده از این پلاگین، شما می‌توانید بارکد هر محصول را در صفحه جزئیات محصول، صفحه سفارش، سفارشات، در ایمیل‌ها نمایش دهید.

از قابلیت های کلیدی افزونه بارکدخوان ووکامرس YITH WooCommerce Barcodes فارسی می توان به تولید ۹ نوع مختلف بار کد ، تولید بارکد برای محصولات قدیمی به صورت خودکار ، تولید بارکد برای محصولات متغیر اشاره کرد.

 

افزونه WooCommerce Barcodes

با استفاده از افزونه بارکدخوان ووکامرس بسیاری از مشکلات و اشتباهات اتوماسیون‌ها دیگر رخ نمی دهد. بیشتر فروشگاه های فیزیکی که دارای فروشگاه اینترنتی نیز هستند به راحتی می توانند با تولید بارکد برای تمام محصولات، آنها را با کالای موجود در فروشگاه یکسان کرده و از اشتباهات پیشگیری کتتد. به همین علت شرکت ها و اتوماسیون های حرفه ای از بارکد جهت ردگیری کالاها استفاده می کنند.

این بارکدها به دو صورت اتوماتیک و دستی قابل تولید برای محصولات سایت هستند که در روش اتوماتیک خود افزونه بارکدزدن ووکامرس اینکار را برای شما انجام می دهد و در روش دستی شما می توانید برای بارکد هر محصول یک کداختصاصی را ایجاد کنید.

 

نحوه استفاده از افزونه WooCommerce Barcodes

 

فعالسازی بارکدها برای محصولات

بارکدها و کیوآر کدهای ووکامرس برای مدیریت بارکد در محصول، تنظیمات افزونه بارکدخوان ووکامرس YITH WooCommerce Barcodes فارسی را باز کرده و گزینه “فعال کردن در محصولات” را فعال کنید.

 

WooCommerce Barcodes mihanscript.ir  - افزونه بارکدخوان ووکامرس YITH WooCommerce Barcodes فارسی نسخه 2٫0٫11

 

انتخاب پروتکل

برای تغییر و انتخاب نوع پروتکل بارکدها و کیوآر کدهایی که میخواهید برای ووکامرس خود استفاده کنید در افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Barcodes فارسی از بخش “پروتکل بارکد محصولات” و از منوی بازشو یک مورد از بین انواع مختلف پروتکل را انتخاب کنید.

 

WooCommerce Barcodes 2 mihanscript.ir  - افزونه بارکدخوان ووکامرس YITH WooCommerce Barcodes فارسی نسخه 2٫0٫11

 

تولید خودکار بارکد در افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس:

در افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس این امکان را دارید تا هم برای محصولات موجود که از قبل در وب سایت ثبت شده است و هم برای محصولات تازه ایجاد شده به طور خودکار بارکد تولید کنید. اگر تمایل به تولید طور خودکار بارکد برای تمام محصولات فروشگاه ووکامرس خود دارید، از تب ابزارها در تنظیمات افزونه بر روی دکمه ی “فعال کردن خودکار X محصول” کلیک کرده و  صبر کنید تا بارکدها به صورت خودکار روی محصولات وب سایت به صورت کاملا اتوماتیک ثبت شوند.

چنانچه می خواهید بارکدها و کیوآر کدهای ووکامرس به طور خودکار به محصولات جدید ایجاد شده افزوده شود، گزینه “محصولات جدید” را از بخش تنظیمات عمومی افزونه فعال کرده و تیک گزینه ی “بارکد دستی را فعال کنید” را بردارید .

 

WooCommerce Barcodes 3 mihanscript.ir  - افزونه بارکدخوان ووکامرس YITH WooCommerce Barcodes فارسی نسخه 2٫0٫11

 

افزونه بارکدخوان ووکامرس YITH WooCommerce Barcodes فارسی

اختصاص بارکد یا کد qr به سفارشات و یا محصولات
روش استفاده برای تولید کدها را انتخاب کنید
تولید کدها برای سفارشات و یا محصولات جدید به صورت خودکار
۹ نوع پروتکل بارکد محصول :
EAN-13
EAN-8
STD 25
INT 25
کد ۳۹
کد ۹۳
کد ۱۲۸
کدبار
کد QR
تولید خودکار برای محصولات موجود و از قبل ثبت شده در فروشگاه
اسکن و جستجو سفارشات و محصولات با بارکد
بارکد را در صفحه جزئیات محصول نشان می دهد
بارکد اختصاص داده شده به محصول که در سفارش جدید قرار دارد را در ایمیل می توانید وارد کنید
تولید بارکد برای محصولات متغیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.