افزونه چند زبانه وردپرس WPML فارسی نسخه ۴٫۵٫۰ به همراه افزودنی ها

افزونه چند زبانه وردپرس WPML فارسی یکی از حرفه ای ترین و پرطرفدارترین افزونه های وردپرس برای ایجاد یک وب سایت وردپرسی چند زبانه است. ویژگی مهم افزونه چند زبانه وردپرس WPML فارسی، پشتیبانی این افزونه از بیشتر پوسته های وردپرس است.

 

sitepress multilingual cmsmihanscript.ir  - افزونه چند زبانه وردپرس WPML فارسی نسخه 4٫5٫0 به همراه افزودنی ها

 

افزونه چند زبانه وردپرس WPML فارسی

داشتن یک وبسایت چند زبانه باعث میشود که افراد مختلف از سراسر جهان با زبان های مختلف، بتوانند از محتوای سایت شما بهره مند شوند و مخاطبین و تعداد بازدیدکنندگان سایت شما را چندین برابر کند.

WPML mihanscript.ir  - افزونه چند زبانه وردپرس WPML فارسی نسخه 4٫5٫0 به همراه افزودنی ها

پستیبانی از ۴۰ نوع زبان مختلف دنیا

افزونه WPML می تواند ۴۰ نوع زبان مختلف دنیا را پشتیبانی می کند. شما با این افزونه می توانید مطلب سایت خود را به ۴۰ زبان مختلف در همان وردپرس و همان دامنه قرار دهید و کاربر با کلیک روی آیکون هر زبان، می تواند آن صفحه را با زبان دلخواه خود مشاهده کند.

ترجمه تمامی بخش های سایت

با استفاده از افزونه چند زبانه وردپرس WPML فارسی یا WordPress Multilingual Plugin شما قادر خواهید بود تمامی قسمت های مختلف سایت خود را، از منوها، ابزارک ها و قالب گرفته تا یک به یک نوشته هایی که در سایت درج میکنید، به طور کامل به زبانی دیگر ترجمه کنید.

روش های مختلف به ایجاد نسخه های مختلف سایت با زبان های مختلف

افزونه WPML می توانید به روش های مختلف به ایجاد نسخه های مختلف سایت با زبان های مختلف بپردازید. به عنوان مثال شما میتوانید برای هر زبان یک فولدر خاص در نظر بگیرید، یا میتوانید دامنه ای جداگانه به هر زبان نسبت دهید و همچنین میتوانید تغییر زبان را با استفاده از ارجاع پارامتر زبان به آدرس اصلی سایت خود انجام دهید.

سیستم مدیریت ترجمه

افزونه چند زبانه وردپرس WPML فارسی دارای سیستم مدیریت ترجمه است که کار ترجمه را حتی برای کاربران عادی ساده میکند. در زمان ترجمه، نسخه ی اصلی مطلب مورد نظر در کنار ترجمه برای شما به نمایش در می آید وامکان ترجمه ی کنار به کنار یا side by side فراهم می شود و شما بدون هیچگونه سختی بتوانید کار ترجمه را انجام دهید. این امکان نیز وجود دارد که مترجم های دیگر را به سیستم اضافه کیند و بخش های خاصی از سایت را به آنها نسبت دهید.

سازگاری با ووکامرس

از دیگر قابلیت های برتر افزونه WPML فارسی امکان ترجمه سایت های فروشگاهی بر پایه ووکامرس است. همچنین  با افزودنی مخصوص GravityForms شما میتوانید فرم هایی که در افزونه گرویتی فرم ساخته اید را با WPML به زبان های دلخواه خود ترجمه کنید.

ترجمه افزونه و پیشخوان وردپرس

همچنین با افزونه WPML قادر خواهید بود حتی عبارات استفاده شده در افزونه های دیگر و ناحیه مدیریت وردپرس را نیز ترجمه کند.

 

افزونه چند زبانه وردپرس WPML فارسی

– کاملا فارسی سازی شده توسط میهن اسکریپت
– پشتیبانی از ۵۰ زبان روز دنیا
– ترجمه اختصاصی توسط مدیر وبسایت
– پشتیبانی اکثر قالب های وردپرس با افزونه WPML
– قابلیت افزودن زبان دلخواه به سایت
– قابلیت مشخص کردن زبان اصلی وبسایت
– پشتیبانی از RTL و LTR برای وب سایت های راست به چپ (مانند فارسی و عربی) و یا چپ به راست (سایت های لاتین)
و  بسیاری قابلیت های کاربردی دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.