افزونه WP User Frontend Pro ارسال مطلب توسط کاربران نسخه ۳.۴.۸

افزونه WP User Frontend Pro یک افزونه وردپرس است که امکان ارسال مطلب توسط بازدیدکنندگان و کاربران وب سایت را ایجاد می کند.

 

wp user frontend pro plugin - افزونه WP User Frontend Pro ارسال مطلب توسط کاربران نسخه 3.4.8

افزونه WP User Frontend | افزونه ارسال مطالب | ارسال نوشته توسط کاربر

 

افزونه WP User Frontend Pro ارسال مطلب توسط کاربران

WP User Frontend Pro یک افزونه کاربردی وردپرس است که با استفاده از آن می توانید امکان ثبت و ارسال مطلب توسط کاربران و مهمان در سایت خود را فراهم کنید. همچنی می توانید توسط این افزونه کسب درآمد کنید. بدین ترتیب که برای تایید و نمایش پست های ارسال شده توسط کاربران، از کاربران مبالغ مختلفی را دریافت کنید. این افزونه با درگاه های پرداخت ایرانی کاملا سازگار است.

 

افزونه یوزر فرانت‌اند پرو دارای یک ادیتور حرفه ای برای طراحی فرم می باشد که با استفاده از آن می توانید انواع فرم های دلخواه مانند فرم ثبت نام، پروفایل برای نویسندگان سایت، فرم ارسال مطب و … را بدون کدنویسی و فقط با کشیدنو رها کردن فیلدهای مورد نظر پیاده سازی کنید. همچنین می توانید این فرم ها را با استفاده از کد کوتاه در صفحات مختلف سایت خود قرار دهید.

 

wpuf Post Form - افزونه WP User Frontend Pro ارسال مطلب توسط کاربران نسخه 3.4.8

ارسال محتوا در سایت با WP User Frontend Pro

پست تایپ و طبقه بندی : این افزونه می تواند هر فرم را با هر نوع پست تایپ و طبقه بندی به سادگی ایجاد کند.

سازنده فرم ارسال : با WP User Frontend Pro یک فرم ساز حرفه ای با المان های متنوع برای ایجاد فرم های ارسال خواهید داشت و می توانید به راحتی هر فرمی را طراحی کنید.

ارسال پست مهمان : با افزونه یوزر فرانت‌اند پرو می توانید امکان ارسال مطالب توسط کاربر میهمان بدون ثبت نام را فراهم کنید.

پشتیبانی از زمینه های دلخواه : دارای بیش از ۲۵ زمینه دلخواه برای ایجاد هر چیزی در فرم ها

 

سازنده پروفایل کاربری و ثبت نام

سازنده پروفایل کاربری : این افزونه قابلیت پیاده سازی پروفایل کاربری حرفه ای دارد. همه پروفایل های ساخته شده می توانند بر اساس نقش های کاربری در دسترس باشند.

سازنده فرم ثبت نام : تنها با کشیدن و رها کردن فیلدهای مورد نیاز می توانید فرم های ثبت نام خود را طراحی و پیاده سازی کنید.

ایجاد پایگاه داده : با استفاده از افزونه WP User Frontend Pro می توانید لیست جامعی از کاربران سایت تهیه و ذخیره سازی کنید.

 

اشتراک های افزونه یوزر فرانت‌اند پرو

قابلیت پرداخت در فرم : با استفاده از بسته اشتراک ارسال مطلب می توانید از سایت خود کسب درآمد کتید.

شارژ کاربری ارسال فرم :امکان شارژ حساب کاربری کاربران سایت برای استفاده از محتوا

خرید اشتراک : قابلیت خرید اشتراک توسط کاربران برای استفاده های مختلف مانند: در دسترس بودن محتوا

قفل محتوا : فقط با یک کد کوتاه می توانید محتوا را برای کاربران خود محدود کنید. (محدود سازی محتوا بر اساس نقش کاربری، محدود کردن محتوا بر اساس اشتراک ها، محدود سازی محتوا بر اساس طبقه بندی، محدود کردن محتوا بر اساس منو).

 

پیشخوان کاربری

قابلیت شخصی سازی : شما می توانید داشبورد حساب کاربری را به سلیقه خود شخصی سازی کنید.

حساب کاربری : کاربران ثبت نام شده می توانند یک صفحه حساب داشته باشند که در آن به همه پست ها، پرداخت ها، نظرات و … دسترسی پیدا کنند.

مدیریت نوشته فرانت اند : اجازه دهید کاربران سایت نوشته های ایجاد شده را به صورت مستقیم  از فرانت اند (سایت) و با استفاده از ویژگی های موجود مدیریت کنند.

ویرایش پروفایل فرانت اند : کاربران شما می توانند جزئیات صفحه پروفایل خود را ویرایش کنند.

 

ویژگی های افزونه WP User Frontend Pro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.