افزونه WP Smush Pro بهینه‌ساز پیشرفته تصاویر وردپرس نسخه ۳٫۹٫۰

افزونه WP Smush Pro حجم تصاویر را بدون از دست دادن کیفیت کاهش می دهد. با افزونه WP Smush Pro سایت شما با سرعت بیشتری بارگذاری شده و رتبه بهتری در موتور های جستجو گر بدست خواهید آورد.

 

wp smush pro plugin mihanscript.ir  - افزونه WP Smush Pro بهینه‌ساز پیشرفته تصاویر وردپرس نسخه 3٫9٫0

افزونه WP Smush Pro | افزونه وردپرس بهینه‌ساز تصاویر | افزونه بهینه ساز WP Smush Pro | افزونه اسموش پرو | افزونه فشرده سازی عکس

 

افزونه WP Smush Pro

فشرده سازی تصاویر در وردپرس به خصوص برای سایت های که تصاویر زیادی روی سایت قرار می دهند، مانند سایت های خبری که روزانه چندتصویر شاخص همراه اخبار خود منتشر می کنند، دارای اهمیت زیادی است.

افزونه بهینه‌ساز پیشرفته تصاویر وردپرس WP Smush Pro بهترین و سریع ترین روش برای فشرده سازی تصاویر وبسایت و بالا بردن سرعت سایت است. این پلاگین با بهترین عملکرد تصاویر سایت شما را در وردپرس فشرده می کند.

یکی از مزیت های مهم WP Smush Pro فارسی، کاهش حجم تصاویر بدون کاهش کیفیت تصاویر است. افزونه WP Smush Pro تنها تصاویر ذخیره شده در کتابخانه رسانه ای فشرده نمی کند بلکه فشرده سازی تصاویر در هر دایرکتوری را نیز انجام می دهد.

با این افزونه دیگر برای فشرده سازی تصاویر لازم نیست هیچ اقدام خاصی انجام دهید زمانی که در حال آپلود تصاویر هستید فشرده سازی  تصاویر جدید به صورت خودکار توسط این افزونه انجام می گیرد.

طبق آزمون های سال ۲۰۱۷ WP Smush Pro بهترین افزونه برای بهینه سازی تصاویر وردپرس شناخته شده و برنده جایزه IMAGE OPTIMIZER شده است.

 

smush pro wordpress plugin - افزونه WP Smush Pro بهینه‌ساز پیشرفته تصاویر وردپرس نسخه 3٫9٫0

افزونه WP Smush Pro فارسی

Bulk Smush

فشرده سازی تصاویر موجود علاوه بر صرفه جویی در فضا بر روی سرور شما، سرعت صفحه و لود سایت را سریع تر خواهد کرد.

 Super Smush

با چندین مرحله برای فشرده کردن می توانید تصاویر را تا حد ممکن فشرده کنید و با افزونه WP Smush Pro در بین رقبای خود جایگاه بهتری کسب کنید.

Lossless Smush

افزونه WP Smush Pro تصاویر سای شما را بدون اینکه کیفیت تصویر کاهش یابد فشرده می کند.

تغییر اندازه تصاویر

افزونه WP Smush Pro قابلیت تنظیم طول و عرض تصاویر را به شما می دهد و تصاویر بزرگ را به صورت خودکار در هنگام آپلود کوچک می کند.

بازگرداندن اصل

با ذخیره فایل های اصلی عکس ،شما می توانید به سرعت در زمانی که نیاز به کیفیت کامل تصویر دارید آن تصویر را بازگردانید.

Auto-Smush

Smush با فشرده کردن تصاویر شما به صورت کاملا خودکار سرعت وب سایت شما را افزایش خواهد داد.

نگه داشتن EXIF داده

این امکان مخصوص برای عکاسان می باشد که می خواهند اطلاعات تصویر پیوست شده را نگه دارند.

تبدیل فایل های PNG به JPEG

با Smush می توانید به راحتی فایل های PNG را به JPEG تبدیل کنید.

فشرده سازی فایل های بزرگ

تصاویر را بدون نگرانی از حجم آنها به طور مستقیم در سایت خود آپلود کنید. WP Smush تصاویر تا حد ۳۲MB فشرده می کند.

 

بهینه سازی تصاویر بزرگ با افزونه بهینه‌ساز پیشرفته تصاویر وردپرس WP Smush Pro فارسی

با افزونه WP Smush شما می توانید تا به آسانی و  بدون از دست دادن زمان، تصاویر وب سایت خود را بهینه کنید. Smush شما را قادر می سازد تا بدون نیاز به تنظیمات  گیج کننده فتوشاپ – فشرده سازی، تغییر اندازه تصاویر بزرگ را حتی تا  ۳۲MB را انجام می دهید.

 

تغییر اندازه تصاویر در آپلود در WP Smush Pro

افزونه WP Smush Pro تغییر اندازه تصاویر بزرگ را بر روی سرور به صورت خودکار انجام می دهد. بدین ترتیب شما هم در زمان خود صرفه جویی کردید و هم مقدار بسیار بزرگی از فضای هاست خود را حفظ کنید. شما فقط حداکثر عرض و ارتفاع را برای این افزونه تنظیم می کنید و تصاویر قبل از اضافه شدن به کتابخانه و رسانه ها  توسط افزونه WP Smush Pro در مقیاس مورد نظر ذخیره می شوند.

 

فشرده سازی هر تصویر در هر دایرکتوری با پلاگین WP Smush Pro

افزونه WP Smush Pro تنها به کتابخانه رسانه ای محدود نمی شود و بهینه سازی تصاویر ذخیره شده در هر پوشه از جمله تصاویر در افزونه های وردپرس و هر جای دیگر را انجام می دهد.

 

WP Offload S3 Ready

 

smush mihanscript.ir  - افزونه WP Smush Pro بهینه‌ساز پیشرفته تصاویر وردپرس نسخه 3٫9٫0

 

با افزونه WP Smush Pro شما می توانید از طریق استفاده از فایل های کو چک تر با کیفیت مطلوب در هزینه های خود صرفه جویی کنید

 

 رتینا و گالری NextGEN

با استفاده از افزونه WP Smush Pro کیفیت تصاویر کاهش نمی باید. شما می توانید تصاویری با کیفیت در عین حال کم حجم فقط با کم کردن اندازه فایل داشته باشید.

 

با WP Smush Pro همه وظایف خودکار انجام خواهد شد

هنگامی که در حال آپلود تصاویر هستید ,تنظیم تصاویر جدید به صورت خودکار توسط افزونه بهینه‌ساز پیشرفته تصاویر وردپرس WP Smush Pro فارسی انجام می گیرد.

 

راه اندازی آسان افزونه WP Smush Pro

افزونه بهینه‌ساز پیشرفته تصاویر وردپرس WP Smush Pro فارسی دارای صفحه تنظیمات ساده و در عین حال قدرتمند است که شما را در کنترل بهتر وب سایت کمک می کند.

 

smush pro plugin - افزونه WP Smush Pro بهینه‌ساز پیشرفته تصاویر وردپرس نسخه 3٫9٫0

کنترل جهانی برای وردپرس

تنظیم WP Smush Pro در شبکه با تنظیمات جهانی و یا مدیریت هر یک از سایت های شما به صورت جداگانه می باشد. با افزونه WP Smush Pro با به حداکثر رساندن قدرت، شما می توانید تصاویر را بر روی شبکه خود بهینه سازی کرده و راه خود را برای پیشرفت هموار تر کنید.

 

نمایش نتایج: خودتان مشاهده کنید.

در نوار وضعیت  افزونه WP Smush Pro می توانید نتایج فشرده سازی را کامل مشاهده کنید و یا برای تک تک تصاویر ببینید دقیقا چه مقدار از فایل شما را ذخیره شده است.

 

استفاده از مبدل JPEG در افزونه WP Smush Pro

smush pro - افزونه WP Smush Pro بهینه‌ساز پیشرفته تصاویر وردپرس نسخه 3٫9٫0

تبدیل فایل های PNG به JPEG برای صرفه جویی کردن در اندازه فایل ها بسیار اهمیت دارد. افزونه WP Smush Pro تمام فایل های PNG سایت شما را بررسی کرده و برای صرفه جویی در فضا های اضافی آن ها را به طور خودکار به JPEG تبدیل می کند.

 

افزونه WP Smush Pro دارای جایزه بهینه سازی تصاویر

 

smush pro 2 - افزونه WP Smush Pro بهینه‌ساز پیشرفته تصاویر وردپرس نسخه 3٫9٫0

 

افزونه WP Smush Pro طبق آزمون های سال ۲۰۱۷ افزونه WP Smush Pro بهترین افزونه برای بهینه سازی تصاویر شناخته شده است. افزونه بهینه‌ساز پیشرفته تصاویر وردپرس WP Smush Pro فارسیPro بسیار سریع و مطمئن تصاویر وب سایت شما را بدون از دست دادن کیفیت فشرده و بهینه سازی می کند.

 

افزونه بهینه‌ساز پیشرفته تصاویر وردپرس WP Smush Pro فارسی

– فشرده سازی تصاویر
– تغییر سایز تصاویر به صورت اتوماتیک
– امکان فشرده سازی تصاویر در هر دایرکتوری از هاست
– امکان تبدیل تصاویر با فرمت PNG به فرمت JPEG
– عدم کاهش کیفیت تصاویر هنگام فشرده سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.