افزونه WP Schema Pro داده های ساختاریافته وردپرس نسخه ۲٫۶٫۵

افزونه WP Schema Pro (داده های ساختاریافته) یک افزونه وردپرس می‌باشد که توسط آن قادر خواهید بود تا به صورت خودکار الگو نتایج خود را در موتورهای جستجو، طرح بندی کنید.

 

WP Schema Pro - افزونه WP Schema Pro داده های ساختاریافته وردپرس نسخه 2٫6٫5

موشک سئو | آخرین نسخه افزونه WP Schema Pro فارسی

افزونه WP Schema Pro | افزونه سئو وردپرس | WP Schema | افزونه نشانه گذاری محتوا

 

افزونه WP Schema Pro

نشانه گذاری محتوای وب سایت سبب می شود تا مطالب برای موتور های جستجوگر از جمله گوگل بهینه و معنی دار شود. کدهای Schema برای موتورهای جستجو قابل درک هستند و  این داده ها برای ارتقا رتبه سایت در نتایج گوگل تاثیر مهمی دارند و تعداد ورودی ها از موتورهای جستجوگر را افزایش می دهد.

با افزونه WP Schema Pro می‌توانید بدون داشتن دانش کدنویسی تمامی الگوهای موتوهای جستجو صفحات و پست های خود را به صورت کامل طرح بندی کنید و رتبه سئو سایت خود را افزایش دهید.

ستاره دارکردن محتوا،قیمت محصولات،تاریخ بروزرسانی،نقد و بررسی ها داده های ساختاریافته ای هستند که می توانند میزان کلیک بر روی لینک های سایت شما توسط کاربران در نتایج جستجو را افزایش دهند.

افزونه داده های ساختاریافته وردپرس از انواع محتوا وردپرس مانند: مقالات ، دوره های آموزشی، رویدادها،نقد و بررسی ها و همچنین محصولات پشتیبانی می کند و این قابلیت را برای شما فراهم می کند تا الگوهای موتورهای جستجو این موارد را طرح بندی کنید

کدهای Schema باعث بالا رفتن نرخ CTR وب سایت می شود، چون وقتی اطلاعات دقیق خود را در قسمت rich snippet به اشتراک بگذارید، احتمال اینکه کاربران مورد نظرتان را جذب وبسایت خود کنید بسیار بیشتر می شود چرا که نمایش اطلاعات به صورت مرتب تر و دقیق تر هر کاربری را جذب سایت شما می کند.

در افزونه WP Schema Pro شما می توانید چندین داده ساختاریافته برای سایت خود ایجاد کنید،برای محصولات یا نوشته ها به صورت جداگانه و همچین برای نوشته ها از انواع داده ها استفاده کنید،به راحتی می توانید با استفاده از راه ندازی سریع در این افزونه به این داده ها دست پیدا کنید.

 

wp schema pro plugin - افزونه WP Schema Pro داده های ساختاریافته وردپرس نسخه 2٫6٫5

نشانه گذاری ویدیو

اگر در وب سایت خود از ویدیو استفاده می کنید و یا یک سایت ارائه دهنده ویدیو و فیلم هستید میتوانید برای توجه بیشتر کاربران در گوگل، با افزونه ی اسکیما، ویدئو های سایت خود را به صورت کوچک در کنار نتایج سایت خود در گوگل نمایش دهید.

 

نشانه گذاری سوالات متداول

اگر می خواهید سوالات متدوال سایت شما در نتایج گوگل نمایش داده شود می توانید با افزونه اسکیما پرو این کار را به راحتی انجام دهید. نمایش سوالات متداول سایت در گوگل، باعث اشغال فضای بیشتر در نتایج گوگل و در نهایت افزایش ورودی گوگل سایت شما خواهد شد.

 

نشانه گذاری محصولات

اگر صاحب فروشگاه آنلاین هستید می توانید توسط WP Schema Pro محصولات سایت خود را همراه با جزئیاتی مانند: موجودی انبار، قیمت و … در نتایج گوگل نمایش دهید.

 

نشانه گذاری پروفایل

اگر شما یک فریلنسر هستید یایک سایت شخصی دارید می توانید با استفاده از ساختار نشانه گذاری پروفایل افزونه اسکیما پرو، اطلاعات بیشتر راجع به خود را در نتایج گوگل نمایش دهید.

 

نشانه گذاری کتاب

اگر شما هم یک وب سایت فروشگاه آنلاین کتاب دارید می توانید مشخصات کتاب های الکترونیکی یا چاپی خود را برای کاربران در نتایج گوگل نمایش دهید تا مشتریان بیشتری را جذب سایت خود کنید.

 

آموزش استفاده از افزونه WP Schema Pro

پس از نصب و فعال سازی افزونه اسکیما پرو، در بخش تنظیمات در صفحه طرح های اسکیما روی گزینه افزودن کلیک نمایید.

 

add wp schema pro - افزونه WP Schema Pro داده های ساختاریافته وردپرس نسخه 2٫6٫5

 

سپس شما باید طرح یا اسکیمای مورد نظر خود را برای وبسایت انتخاب کنید.

 

wp schema pro wordpress plugin - افزونه WP Schema Pro داده های ساختاریافته وردپرس نسخه 2٫6٫5

 

پس از انتخاب طرح (Schema) در مرحله بعد  صفحات / پست های مورد نظر خود را برای طرح انتخاب کنید.

 

wp schema pro 1 - افزونه WP Schema Pro داده های ساختاریافته وردپرس نسخه 2٫6٫5

 

در مرحله بعد برای ورد به صفحه ویرایش طرح اسکیما روی دکمه “نصب کامل شد” کلیک کنید.

 

wp schema pro wordprees plugin - افزونه WP Schema Pro داده های ساختاریافته وردپرس نسخه 2٫6٫5

 

در مرحله آخر نیز فیلدها را با توجه به موضوع سایت خود و همچنین اسکیمایی که در مرحله قبل انتخاب کردید را تکمیل کنید.

 

wp schema pro wordprees plugin2 - افزونه WP Schema Pro داده های ساختاریافته وردپرس نسخه 2٫6٫5

 

نوع طرح: این گزینه برای انتخاب یک نوع طرح (Schema) مانند: مقاله، رویداد و … استفاده می شود.تمام انواع طرح های موجود در منوی کشویی فهرست شده اند.

فعال کردن در: این گزینه برای تنظیم فعال سازی قوانین برای طرح فعلی استفاده می شود. شما می توانید صفحات / پست های موردنظر خود را که تمایل به نمایش دادن و یا حذف آنها هستید را انتخاب کنید.

دستورالعمل ها: گوگل تعدادی دستورالعمل برای هر نوع طرح را تنظیم کرده است. با استفاده از لینک موجود، قبل از انتشار طرح خود می توانید به این دستورالعمل ها مراجعه کنید.

فیلدهای طرح (Schema): در این قسمت شما می توانید تمام فیلدهای موردنیاز و توصیه شده برای نوع طرح فعلی را پیدا کنید. فیلدها وابسته به نوع طرح می باشند. تمام فیلدها را می توان با گزینه هایی مانند: عمومی / پست متا / سفارشی پر کنید.

 

افزونه داده های ساختاریافته وردپرس

 • قابلیت افزایش CTR وبسایت
 • پشتیبانی از دوره های آموزشی
 • پشتیبانی از صفحه محصولات
 • قابلیت استفاده از امکانات بصورت کاملا خودکار
 • امکان افزودن گزینه های اضافی به نتایج
 • قابلیت افزودن رتبه بندی و زمان به نتایج
 • قابلیت پیاده سازی داده های ساختاریافته برای سایت
 • امکان استفاده از داده ها در نوشته ها،برگه ها و محصولات سایت
 • امکان ایجاد چندین داده ساختاریافته
 • دارای پنل تنظیمات فارسی
 • قابلیت راه اندازی سریع برای کدهای Schema
 • سازگاری با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس
 • قابلیت استفاده برای انواع سایت های وردپرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.