افزونه افزایش سرعت وردپرس راکت WP Rocket فارسی نسخه ۳٫۹٫۲

افزونه افزایش سرعت وردپرس راکت WP Rocket فارسی افزونه وردپرس است که با استفاده از آن می توان سرعت سایت های وردپرس را به صورت قابل ملاحظه ای افزایش داد.  هرچه سرعت سایت شما بیشتر باشد گوگل رتبه بالارتی به وبسایت شما اختصاص خواهد داد. و با افزونه افزایش سرعت سایت وردپرس قادر خواهید بود سرعت سایت خود را افزایش دهید و رتبه بهتری در موتورهای جستجو بدست آورید.

 

WP Rocket v2.11.5mihanscript.ir  - افزونه افزایش سرعت وردپرس راکت WP Rocket فارسی نسخه 3٫9٫2

افزونه WP Rocket | افزونه راکت | افزونه Rocket | افزونه افزایش سرعت وردپرس| افزونه موشک وردپرس

 

افزونه افزایش سرعت سایت وردپرس

این موضوع مشخص و آشکار است که هر وب سایتی که سرعت لود بیشتری داشته باشد وب سایتی موفق تر خواهد بود چون گوگل در ریته بندی سایت های خود به سرعت لد سایت اهمیت زیادی می دهد. افزونه wp rocket فارسی وردپرس بی رقیب ترین افزونه برای افزایش سرعت سایت است و سرعت سایت شما را به صورت مبهوت کننده ای افزایش می هد.

 

تاثیر افزایش سرعت سایت بر سئوی

اخیرا یکی از ابزارهای رتبه بندی سایت توسط گوگل سرعت سایت است و هر اندازه سرعت سایت بیشتر باشد، وبسایت شما به رتبه بهتری دست پیدا خواهد کرد.
افزونه افزایش سرعت سایت وردپرس سرعت سایت شما را به طرز باورنکردنی افزایش می دهد و شما هم رضایت بازدیدکننده ها را خواهید داشت و هم رتبه بهتری در گوگل و سایر موتورهای جستجو کسب خواهید کرد.

 

افزونه افزایش سرعت وردپرس WP Rocket فارسی

افزونه افزایش سرعت وردپرس راکت WP Rocket فارسی یکی از بهترین افزونه ها برای افزایش سرعت وب سایت است. شما تنها با چند تنظیم ساده در پنل تنظیمات این افزونه قدرتمند سرعت سایت خود را بهبود بخشید و در کنار بهره مندی از این فاکتور مهم در سئو سایت کاربران خود را را نیز راضی نگه دارید.
در زیر مقایسه ای بین بهترین افزونه های افزایش سرعت سایت وردپرس نمایش داده شد هاست که نشان می دهد بهترین افزونه افزایش سرعت سایت وردپرس افزونه راکت است.

 

rewive wp rocket - افزونه افزایش سرعت وردپرس راکت WP Rocket فارسی نسخه 3٫9٫2

 

کش و ذخیره ساز صفحات

افزونه افزایش سرعت وردپرس راکت WP Rocket فارسی یکی از بهترین افزونه ها است چون توسط این افزونه فشار کمتری به هاست سایت شما وارد میشود و سبب می گردد که مصرف پهنای باند سایت شما کمتر بشود. افزونه WP ROCKET با استفاده از امکان کش و ذخیره سازی صفحات باعث می شود هنگامی که بازدیدکننده برای دومین بار صفحه ای از سایت شما را باز می کند دیگر فایل هایی مانند css و جاوا اسکریپت قالب وردپرس سایت احتیاجی به لود دوباره نداشته باشند و در نتیجه صفحه با سرعت بیشتر و حجم کمتر لود می شود و سبب رضایت کاربر و کاهش استفاده از پهنای باند میشود .

 

کش پیش بارگذار

کش پیش بارگذار یکی  از امکانات منحصر به فرد افزونه راکت وردپرس است و با کش کردن صفحات سایت قبل از بارگزاری باعث افزایش رتبه سایت در موتور های جستجو می شود.

 

افزایش سرعت لود تصاویر و ویدئو ها

این قابلیت افزونه افزایش سرعت وردپرس راکت WP Rocket فارسی اولا تصاویر و ویدئو های سایت شما را کش می کند و دوما بازدیدکننده تا زمانی که بازدیدکننده به آن تصویر نرسد آن تصویر شروع به لود نمیکند به عبارتی دیگر تصاویری که در پایین سایت شما وجود دارد تا اسکرول نکردن صفحه توسط کاربر لود نمی شوند و تنها زمانی که بازدیدکننده به پایین صفحه برود آن تصویر نمایش داده خواهد شد.

 

فشرده سازی فایل های استاتیک

فایل های css و js باعث کاهش سرعت لود سایت می شوند. این افزونه به صورت حرفه ای این فایل ها را فشرده می کند و سرعت سایت شما را تا چند برابر بالا می برد.

 

توسعه آسان توسط توسعه دهندگان وب

افزونه افزایش سرعت وردپرس راکت WP Rocket فارسی را می توانید با کمترین دانش کد نویسی ویرایش یا توسعه دهید و قابلیت های مورد نظرتان را در آن اعمال کنید.

 

برخی قابلیت های افزونه افزایش سرعت وردپرس راکت WP Rocket فارسی :

  • افزایش سرعت سایت در حد موشک
  • سئوی بسیار قوی
  • نسخه کاملا ارجینال
  • کش و ذخیره سازی صفحات سایت
  • ذخیره سازی تصاویر در کش برای لود سریع
  • فشرده سازی کدهای js,css,tx سایت برای افزایش سرعت سایت
  • انعطاف پذیر
  • پنل تنظیماتی کاملا فارسی
  • و …

نحوه استفاده افزونه راکت وردپرس

برای استفاده از افزونه wp rocket به درون هاست خود رفته و در این public_html/wp-content/plugins/ آدرس قرار دهید.
پس از آن از قسمت مدیریت وردپرس در افزونه ها WP Rocket فعال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.