افزونه کلمات کلیدی گوگل WordPress Keyword Tool فارسی برای وردپرس نسخه ۲.۳.۳

افزونه کلمات کلیدی گوگل WordPress Keyword Tool یک ابزار برای بررسی، شناسایی و انتخاب کلمات کلیدی است که از بیشترین جستجو در بین کاربران در گوگل برخوردار هستند.

WordPress Keyword Tool - افزونه کلمات کلیدی گوگل WordPress Keyword Tool فارسی برای وردپرس نسخه 2.3.3

افزونه WordPress Keyword Tool | افزونه جستجوی کلمات کلیدی | افزونه کلمات کلیدی گوگل

 

افزونه کلمات کلیدی گوگل WordPress Keyword Tool فارسی

افزونه WordPress Keyword یک ابزار برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب براساس کلمات پیشنهادی گوگل برای محتوای سایت می باشد. این ابزار برای هر مطلب یا محصول، پرجستجو ترین کلمات کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی مورد نظر تان را به شما پیشنهاد می دهد.

 

منظور از کلمات کلیدی چیست؟

کلمات کلیدی آن دسته از واژه ها و عبارت هایی در محتوای سایت هستند که کاربران از طریق آنها سایت و محتوای سایت شما را در موتورهای جستجو از جمله گوگل پیدا می کنند. استفاده از کلمات کلیدی یکی از مهترین اصول سئو برای افزایش رتبه سایت در گوگل می باشد.

به عنوان مثال اگر می خواهیم مطلبی راجع به “ساعت هوشمند اپل” بنویسیم باید محتوای مطلب را برای این کلمه بهینه کنیم تا بتوانیم بهترین رتبه را در نتایج جستجو بدست آوریم. پس ما باید ابتدا بدانیم که کاربران برای جستجوی این موضوع از چه کلمات کلیدی در گوگل و سایر موتورهای جستجو استفاده می کنند.

 

اهمیت کلمات کلیدی برای سئو

کلمات کلیدی مهمترین کلماتی هستند که باید در زمان نوشتن محتوا برای مطالب و محصولات مان از آنها استفاده کنیم. چرا که حتی اگر مقاله خوب و منحصر به فردی نوشته باشیم اما از کلمات کلیدی مناسب و پرجستجو در آن استفاده نکنیم قطعا نخواهیم توانست از طریق آن مطلب یا محصول، ورودی گوگل خوبی داشته باشیم و مطلب یا محصول در جایگاه مناسبی در نتایج جستجو گوگل کسب نخواهد کرد.

به عبارتی دیگر گوگل و سایر موتورهای جستجو توسط کلمات کلیدی می توانند موضوع محتوای مطلب یا محصول سایت ما را درک کنند پس کلمات کلیدی در سئو جز اصلی ترین و مهمترین موارد هستند.

 

روش های پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب

برای بررسی و انتخاب کلمات کلیدی می توانید از ابزارهای مختلفی استفاده کنید. مانند kwfinder.com ،keywordtool.io و یا ابزار keyword planner گوگل. تمامی این ابزارها سرویسی مشابه را ارائه می دهند.

اما افزونه پیشنهاد کلمات کلیدی گوگل WordPress Keyword Tool یکی از بهترین ابزارها برای پیدا کردن کلمات کلیدی بهینه و مناسب برای سایت های وردپرسی است. توسط ابزار کلمات کلیدی گوگل می توانید بدون رفرش صفحه و در زمان نوشتن مطلب یا محصول در همان صفحه «افزودن نوشته» یا «افزودن محصول»، بهترین، پرکاربردترین و پرجستجوترین کلمات کلیدی مرتبط با موضوع و کلمه کلیدی محتوای خود را پیدا کرده و از آن استفاده کنید.

 

بررسی میزان چگالی کلمات کلیدی توسط ابزار WordPress Keyword Tool

یکی دیگر از ویژگی های مهم افزونه WordPress Keyword Tool قابلیت بررسی چگالی کلمات کلیدی است. درصد استفاده از کلمه کلیدی مورد نظر نسبت به کل متن، چگالی کلمات کلیدی نام دارد. افزونه «ابزار کلمات کلیدی گوگل» درصد چگالی کلمات کلیدی نسبت به محتوا را به شما نشان می دهد.

 

نحوه استفاده از افزونه سئو وردپرس WordPress Keyword Tool

پس از نصب و فعال سازی WordPress Keyword Tool ابتدا باید در قسمت تنظیمات افزونه کشور و زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید تعیین کنید این افزونه در کدام بخش ها (نوشته، برگه، محصول) فعال باشد.

 

Wordpress Keyword Tool Plugin - افزونه کلمات کلیدی گوگل WordPress Keyword Tool فارسی برای وردپرس نسخه 2.3.3

 

پس از ذخیره تنظیمات در مورد نظر، در زمان نوشتن مطلب یا محصول جدید یا ویرایش آنها، جعبه ی با عنوان “ پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی ” ظاهر می شود. در این قسمت پس از نوشتن کلمه کلیدی مطلب خود، به صورت آنی و بدون رفرش صفحه لیستی از مهمترین و محبوب ترین کلمات کلیدی مرتبط برای شما نمایش داده می شود و شما می توانید از آنها هم در محتوای مطلب و هم در بخش برچسب ها استفاده کنید. همچنین همانظور که قبلا به آن اشاره شد نسبت چگالی آن کلمه نسبت به کل متن را نیز برای شما نمایش داده می شود.

 

Wordpress Keyword Tool wordpress Plugin - افزونه کلمات کلیدی گوگل WordPress Keyword Tool فارسی برای وردپرس نسخه 2.3.3

 

بدین ترتیب شما می توایند یک مطلب یا محصول بهینه شده را نوشته و بالاترین رتبه در نتایج گوگل را از آن خود کنید.

 

Wordpress Keyword Toolspng - افزونه کلمات کلیدی گوگل WordPress Keyword Tool فارسی برای وردپرس نسخه 2.3.3

افزونه کلمات کلیدی گوگل WordPress Keyword Tool سازگار با ووکامرس

ابزار پیشهاد کلمات کلیدی گوگل، با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس کاملا سازگار است. بنابراین اگر شما یک سایت فروشگاه آنلاین با ووکامرس دارید می توانید از این ابزار به راحتی برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب محصول خود نیز استفاده کنید.

 

Keyword Tool - افزونه کلمات کلیدی گوگل WordPress Keyword Tool فارسی برای وردپرس نسخه 2.3.3

امکانات افزونه کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس

 • قابلیت پیدا کردن بی نهایت کلمات و عبارات پیشنهادی گوگل در WordPress Keyword Tool
 • قابلیت جستجوی کلمات کلیدی براساس گوگل های کشورها
 • قابلیت محاسبه درصد کلمات کلیدی نسبت به محتوا (چگالی کلمات کلیدی)
 • قابلیت ایجاد لیست خروجی کلمات کلیدی
 • قابلیت جستجوی کلمات کلیدی در محصولات ووکامرس و سایر پست تایپ ها
 • قابلیت استفاده از خروجی افزونه در دیگر افزونه های سئو وردپرس
 • قابلیت انتخاب تکی و دسته جمعی کلمات کلیدی برای اضافه کردن به برچسب ها
 • قابلیت جستجوی کلمات به صورت زنده و آژاکس
 • دارای کنترل پنل تنظیمات پیشرفته و کاربردی
 • سازگار با تمامی قالب های وردپرس
 • سازگاری با آخرین نسخه وردپرس
 • استفاده آسان و سریع
 • آپدیت سریع و کاملا رایگان
 • فارسی و راست چین شده توسط میهن اسکریپت
 • پشتیبانی مادامالعمر و ۲۴ ساعته میهن اسکریپت
 • و بسیاری امکانات کاربردی دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.