افزونه موتور جستجو WooCommerce Search Engine فارسی ووکامرس نسخه ۲٫۲٫۴

افزونه موتور جستجو WooCommerce Search Engine فارسی ووکامرس یک افزونه ووکامرس می‌باشد که توسط آن قادر خواهید بود تا یک بخش جستجو زنده برای فروشگاه ووکامرسی خود ایجاد کنید.

 

WooCommerce Search Engine plugin - افزونه موتور جستجو WooCommerce Search Engine فارسی ووکامرس نسخه 2٫2٫4

افزونه موتور جستجو ووکامرس | افزونه جستجو ایجکس ووکامرس | افزونه جستجو آژاکس ووکامرس | WooCommerce Search Engine

 

افزونه موتور جستجو WooCommerce Search Engine فارسی ووکامرس

افزونه WooCommerce Search Engine یک افزونه حرفه ای ووکامرس است که با استفاده از آن می توانید یک بخش جستجوی حرفه ای برای سایت خود راه اندازی کنید.

 

WooCommerce Search Engine جستجو زنده بر پایه  ایجکس

افزونه جستجو زنده ووکامرس WooCommerce Search Engine با بهره گیری از تکنولوژی Ajax نتایج جستجوی محصولات را بدون نیاز به بارگذاری مجدد صفحات برای کاربر نمایش می دهد.

 

نمایش  زنده نتایج جستجو به همراه تصیور محصول

با WooCommerce Search Engine کاربران می توانند به جستجوی محصولات مورد نظر خود بر اساس موارد دلخواه بپردازند و نتایج جستجو را به صورت ایجکس مشاهده کند. افزونه جستجو زنده ووکامرس نتایج جستجو را همراه با تصاویر بندانگشتی محصولات برای کاربر نمایش می دهد.

 

قابلیت تشخیص کلمات اشتباه در افزونه جستجوی ووکامرس

افزونه جستجوی ووکامرس WooCommerce Search Engine به موتور جستجوی هوشمند مجهز است و در صورت اشتباه وارد کردن کلمات توسط مشتری، آن را تشخیص داده و نتایج مورد نظر کاربر را نمایش می دهد.

 

افزونه WooCommerce Search Engine دارای قدرت شخصی سازی بالا

افزونه WooCommerce Search Engine دارای پنل تنظیمات حرفه ای و پیشرفته می باشد که توسط آن می توانید قسمت های مختلف را به دلخواه سفارشی سازی کنید. پنل تنظمیات افزونه توسط تیم میهن اسکریپت کاملا فارسی سازی شده است.

 

افزونه جستجوی ووکامرس با قابلیت استفاده آسان

زمانی که شما افزونه جستجوی ووکامرس را روی سایت نصب و فعال کنید،به صورت پیش فرض، جستجو زنده به بخش جستجو در سایت برای محصولات اضافه خواهد شد و نیازی به تنظیمات خاصی نیست!

 

افزونه جستجو زنده ووکامرس WooCommerce Search Engine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.