افزونه دکمه تماس با واتساپ WhatsApp Chat فارسی وردپرس نسخه ۳٫۱٫۲

افزونه دکمه تماس با واتساپ WhatsApp Chat فارسی وردپرس شما را قادر می سازد تا با قرار دادن آیکون واتس آپ در وبسایت وردپرس خود کاربران بتوانند از طریق نسخه های دسکتاپ و موبایل این پیام رسان و همچنین نسخه وب آن با شما صحبت کنند.  افزونه دکمه تماس با واتساپ WhatsApp Chat دارای امکان اضافه کردن چندین حساب واتس آپ را در اختیار شما قرار می دهد.

 

WhatsApp chat WordPress - افزونه دکمه تماس با واتساپ WhatsApp Chat فارسی وردپرس نسخه 3٫1٫2

افزونه دکمه تماس با واتساپ WhatsApp Chat فارسی وردپرس

با افزونه دکمه تماس با واتساپ WhatsApp Chat شما می توانید چندین حساب واتس آپ را برای پشتیبانی نمایش دهید و برای هر کدام یک آواتار،عنوان و توضیحات مجزا قرار دهید. همچنین افزونه دکمه تماس با واتساپ امکان تعیین روزهای پشتیبانی همراه با ساعت را برای شما فراهم می کند و آنلاین یا آفلاین بودن پشتیبان برای کاربران سایت شما نشان داد خواهد شد.

افزونه WhatsApp Chat از فروشگاه ساز ووکامرس پشتیبانی می کند و شما را قادر می سازد تا با قرار دادن دکمه چت واتس آپ، قبل و یا بعد از دکمه افزودن به سبد خرید بتوانید مشتریان خود را پشتیبانی کنید.

افزونه دکمه تماس با واتساپ با ویرایشگر گوتنبرگ شازگاری کامل دارد و آیکون افزونه در المان های گوتنبرگ نمایش داده می شود و شما می توانید با استفاده از این ویرایشگر آیکون واتس آپ را در مکان های مختلف وبسایت خود قرار دهید.

افزونه دکمه تماس با واتساپ WhatsApp Chat وردپرس از کدهای کوتاه هم پشتیبانی می کند، و شما می توانید با استفاده کدهای کوتاه دکمه پشتیبانی را در هر مکتن از وب سایت خود نمایش دهید.

 

افزونه دکمه تماس با واتساپ WhatsApp Chat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.