وسط چین کردن ویدیو در وردپرس بدون نصب افزونه

وسط چین کردن ویدیو در وردپرس بدون نصب افزونه | به صورت پیش فرض، هنگامی که شما یک ویدئو را در سایت وردپرس خود قرار می دهید این ویدئو به صورت خودکار در سمت راست قرار میگیرد. اگر عرض ویدئو شما کمتر از منطقه مقاله شما باشد، سپس وردپرس به طور خودکار آن را به سمت چپ منتقل می کند و سمت چپ اضافی سفید را در سمت راست قرار می دهد. در این مقاله نحوه وسط چین کردن ویدیو در وردپرس بدون نصب افزونه را به شما آموزش می دهیم.

 

video align center - وسط چین کردن ویدیو در وردپرس بدون نصب افزونه

 

وسط چین کردن ویدیو در وردپرس بدون نصب افزونه

چنانچه مایل هستید که ویدئوی شما عرض محتوایی که میخواهید در آن از این ویدئو استفاده کنید را پر کند بهترین کار برای اضافه کردن ویدئو این است که به جای قرار دادن کد فیلم، یک ویدیو YouTube ، Vimeo یا آپارات را مستقیما در ویرایشگر پست اضافه کنید. وردپرس با وارد کردن URL، به صورت اتوماتیک ویدیو را متناسب با ناحیه محتوا نمایش خواهد داد.

 

add video url - وسط چین کردن ویدیو در وردپرس بدون نصب افزونه

اما برخی اوقات به دلایلی ممکن است بخواهید از کد embed برای نمایش فیلم استفاده کنید. باید تعدادی HTML ساده را به کد embed ویدیو خود اضافه کنید.

برای این کار ابتدا باید در نوشته یا برگه، ویرایشگر خود را روی تب “متن” قرار دهید و سپ کد زیر را در کنار کد embed فیلم قرار دهید.

 

<div style="text-align:center;">
 
/// your video embed code goes here
 
</div>

 

اکنون تغییرات برگه یا پست خود را ذخیره کرده و پیش نمایش نوشته یا صفحه را مشاهده کنید. مشاهده خواهید کرد ویدیوی شما به خوبی در مرکز ناحیه محتوا شما قرار گرفته و وسط چین شده است.

 

center aligned video - وسط چین کردن ویدیو در وردپرس بدون نصب افزونه

 

روش دیگر این است که عرض ویدئو خود را به صورت دستی افزایش دهید تا هم عرض ومتناسب با ناحیه محتوا شود. تنها لازم است که مقدار width را در کد ویدئو خود تغییر و افزایش دهید.

 

<iframe width="760" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/4YpyiJ05YOg" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

 

اگر ویدئوی خود را مستقیما در وردپرس آپلود می کنید، می توانید عرض آن را با استفاده از شورتکد ویدیو عرض که استفاده می کنید، افزایش دهید. بعد از آپلود کردن ویدیو خود با استفاده از رسانه آپلود پیش فرض وردپرس، ویرایشگر را روی حالت “متن” قرار داده و پارامتر width را در شورتکد ویدئو افزایش دهید.

 

video shortcode - وسط چین کردن ویدیو در وردپرس بدون نصب افزونه

 

امیدوارم آموزش وسط چین کردن ویدیو در وردپرس بدون نصب افزونه برای شما مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.