افزونه Swift Performance افزایش سرعت وردپرس نسخه ۲٫۳٫۶٫۱

افزونه Swift Performance افزایش سرعت وردپرس افزونه ای است که با امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد باعث می‌شود تا سرعت وبسایت وردپرسی شما افزایش چشمگیری پیدا کند. اصلی ترین ویژگی افزونه Swift Performance امکان از بین بردن منابعی است که از تکمیل شدن رندر صفحه جلوگیری می کنند. افزونه Swift Performance با تلفیق فایل های استایل و جاواسکریپت شما و مینیفای کردن آنها، میتواند به شکل چشمگیری سرعت بارگذاری سایت شما را بهبود ببخشد.

 

swift performancemihanscript.ir  - افزونه Swift Performance افزایش سرعت وردپرس نسخه 2٫3٫6٫1

 

افزونه Swift Performance افزایش سرعت وردپرس

افزونه Swift Performance افزایش سرعت وردپرس با پشتیبانی از سیستم CDN به شما این امکان را می‌دهد تا سه هاست مختلف را در نظر گرفته و فایل های JS , CSS و مدیا را به هاست مورد نظر خود اختصاص دهید.

افزونه بهینه ساز وردپرس Swift Performance نه تنها ابزاری برای مینیفای کردن فایل های CSS و جاوا اسکریپت است، بلکه  افزونه Swift Performance سیستم کش هوشمندی را در اختیار شما قرار میدهد که با استفاده از آن شما حتی میتوانید درخواست های AJAX و درخواست های دینامیک را نیز کش کنید.

افزونه سوییفت پرفورمنس به یک بهینه ساز تصاویر داخلی نیز مجهز شده که میتواند تصاویر JPEG و PNG را به بهترین شکل بهینه سازی کرده و باعث بهبود بارگذاری سایت شما شود.

 Swift Performance با استقبال بسیار خوبی بین کاربران سایت codecanyon مواجه شه است و بر اساس امتیاز کسب شده این افزونه در این سایت، کاملا مشخص است که خریداران آن نیز از نتایج کسب شده توسط آن، کاملا رضایت دارند.

 

افزونه Swift Performance وردپرس

– سازگار با انواع مرورگرهای مدرن
– پشتیبانی از سیستم کش
– پشتیبانی از CDN
– امکان مینیفای کردن فایل های CSS
– امکان مینیفای کردن فایل های Javascript
– امکان تلفیق فایل های استایل
– امکان تلفیق و یکی کردن فایل های جاوااسکریپت
– امکان کش کردن درخواست های ایجکس و داینامیک
– مجهز به امکان بهینه سازی تصاویر
– بهبود سرعت بارگذاری سایت
– تطابق بیشتر نوع بارگذاری سایت با استانداردهای سئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.