افزونه SupportCandy ایجاد سیستم تیکت وردپرس + افزودنی ها نسخه ۲.۲.۳

افزونه SupportCandy یک افزونه وردپرس برای راه اندازی سیستم تیکت و پشتیبانی حرفه ای با قابلیت های ویژه است.

 

support candy - افزونه SupportCandy ایجاد سیستم تیکت وردپرس + افزودنی ها نسخه 2.2.3

افزونه SupportCandy | افزونه ارسال تیکت | راه اندازی بخش پشتیبانی و ارسال تیکت | پلاگین ارسال تیکت در وردپرس | افزونه ساپورت کندی | افزونه تیکتینگ SupportCandy

 

افزونه SupportCandy ایجاد سیستم تیکت وردپرس

با افزونه وردپرس SupportCandy می توانید یک بخش تیکت و پشتیبانی پیشرفته در سایت خود ایجاد کنید. افزونه های زیادی در زمینه پشتیبانی و تیکت وجود دارد اما افزونه ساپورت کندی با قابلیت های منحصر به فرد خود توانسته است گوی سبقت را از بقیه رقبای خود ربوده و عنوان یکی از بهترین افزونه ها در این زمینه را از آن خود کند.

 

افزونه تیکتینگ SupportCandy دارای بیش از  ۱۶ افزودنی کاربردی می باشد که تمامی نیازهای شما را برای پیاده سازی یک سیستم تیکت حرفه ای برآورده می کند.

 

SupportCandy plugin - افزونه SupportCandy ایجاد سیستم تیکت وردپرس + افزودنی ها نسخه 2.2.3

برخی از قابلیت های افزونه پشتیبانی تیکتی ساپورت کندی

دارای طراحی ریسپانسیو و پاسخگو : تمامی بخش های این افزونه به صورت کاملا واکنش گرا طراحی شده است تا در نمایشگرهای مختلف بدون مشکل نمایش داده شود.

قابلیت ایجاد نامحدود تیکت : این افزونه هیچ محدودیتی در تعداد تیکت ایجاد شده توسط کاربران سایت شما در نظر نگرفته است.

امکان تعریف نامحدود پشتیبان : یک سایت پربازدید طبیعتا روزانه تعداد تیکت های زیادی را از سمت کاربران دریافت می کند که پاسخگویی مناسب و به موقع به این تیکت ها نیازمند برخورداری از تعداد زیادی پشتیبان می باشد. توسط افزونه SupportCandy می توانید به هر تعداد از افراد برای پشتیبانی نیاز داشتید به سیستم اضافه کرده و نقش های مختلفی را به آنها اختصاص دهید.

مجهز به تکنولوژی ایجکس : طراحی این افزونه مبتنی برای ایجکس است و تمامی بخش های آن به صورت Ajax بارگذاری می شود.

قابلیت جستجوی تیکت ها : افزونه ساپورت کندی دارای امکان جستجو در بین تیکت ها است. با استفاده از این قابلیت می توانید بر اساس وضعیت ، شناسه ، مشتری یا هر قسمت سفارشی در تیکت ها، تیکت مورد نظر خود را جستجو و پیدا کنید.

ارسال تیکت توسط کاربر مهمان : شاید برخی از کاربران شما که در مورد محصولات یا خدمات سایت شما نیاز به پشیتبانی دارند، قبل از اینکه محصول یا خدمتی را از شما خریداری کنند، علاقه ای به ثبت نام در سایت شما برای ارسال تیکت نداشته باشند. توسط افزونه تیکت SupportCandy کاربران سایت شما قادر خواهند بود تا بدون داشتن حساب کاربری در سایت، تیکت ایجاد کنند.

قابلیت ایجاد فیلد های سفارشی : این افزونه دارای بیش از ۱۲ نوع فیلد سفارشی مختلف مانند: فیلد متنی ، لیست کشویی ، چک باکس، دکمه رادیویی ، ناحیه متنی ، تاریخ (ورودی تقویم) ، URL ، ایمیل ، شماره تماس ، پیوست فایل و … برای استفاده در فرم تیکت است.

دارای فیلتر پیشرفته : این افزونه از قابلیت فیلتر قدرتمند و حرفه ای برای تیکت ها برخودار است که توسط آن می توانید هر موردی را در لیست تیکت ها فیلتر کنید. همچنین می توانید فیلترها را ذخیره کرده تا در آینده فقط با یک کلیک بتوانید آنها در لیست تیکت ها اعمال کنید.

اعلان های ایمیل: با استفاده از این قابلیت می توانید تعداد نامحدود الگو اعلان ایمیل برای هر رویدادی با متن سفارشی تنظیم و برنامه ریزی کنید.

یادداشت های داخلی : توسط این ویژگی کارمندان پشتیبانی می توانند یادداشت های خصوصی برای خود یا سایر افراد پشیتبان در هر تیکت وارد کنند. این یادداشت ها برای مشتری قابل مشاهده نیست و صرفا برای ارتباط میان کارمندان در یک تیکت طراحی شده است.

دارای ویرایشگر TinyMCE : برای بخش توضیحات در فرم اسال تیکت از ویرایشگر TinyMCE استفاده شده است تا کاربران بتوانند به راحتی هر آنچه را برای توضیحات نیاز دارند اعمال کنند.

قابلیت ایجاد دسته بندی موضوع تیکت : شما می توانید برای ایجاد تیکت موضوعات مختلفی ( مانند سوالات قبل از خرید، شکایت و… )  تعریف کنید تا کاربران یتوانند تیکت های خود را بر حسب موضوع های از پیش تعریف شده توسط شما ارسال کنند. بدین ترتیب شما می توانید تیکت ها را برحسب موضوع آن دسته بندی کرده و هر دسته از تیکت ها را به پشتیبان خاصی باری پاسخگویی به آنها اختصاص دهید.

پشتیبانی از وردپرس شبکه (چند سایته)SupportCandy در سایت های شبکه (Multisite Ready) به خوبی و بدون مشکل کار می کند.

Rest API : توسعه دهندگان با استفاده از امکان قادر خواهند بود تا از API در برنامه های خود استفاده کنند. برای مستندات API اینجا را کلیک کنید.

سازگاری با WPML : این افزونه از افزونه wpml به صورت کامل پشتیبانی می کند و شما می توانید از آن در سایت های چند زبانه نیز استفاده کنید.

قابلیت فعال کردن حالت عمومی  تیکت ها : توسط ساپورت کندی شما می توانید هر تیکتی را به دلخواه در حالتی عمومی قرار دهید. در این حالت همه کاربران می توانند به تیکت دیگری پاسخ دهند.

 

SupportCandy wordpress plugin - افزونه SupportCandy ایجاد سیستم تیکت وردپرس + افزودنی ها نسخه 2.2.3

 

برخی از افزودنی های موجود در کنار افزونه ساپورت کندی :

 • افزودنی Agentgroup : برای استفاده از گروه های پشتیبانی
 • افزودنی Woocommerce Add-On : افزونه ادغام ساپورت کندی با افزونه ووکامرس
 • افزودنی EDD Integration : افزونه ادغام SupportCandy با افزونه Easy Digital Downloads
 • افزودنی Email Piping : افزودنی پایپینگ ایمیل
 • افزودنی FAQ Integration : قابلیت یکپارچه سازی پرسش و پاسخ نهایی
 • افزودنی Gravity Form Integration : ادغام ساپورت کندی با افزونه گرویتی فرم
 • افزودنی Knowledgebase Integration : پایگاه دانش توسط ادغام با PressApps
 • افزودنی Print Tickets : امکان افزودن دکمه چاپ تیکت
 • افزودنی Private Credentials : اعتبار شخصی اعتبار افزودنی
 • افزودنی Reports : قابلیت افزودن گزارش
 • افزودنی Satisfaction Survey : امکان ارزیابی عملکرد پشتیبان توسط مشتریان
 • افزودنی Schedule Tickets : امکان برنامه ریزی تیکت ها توسط مشتریان
 • افزودنی SLA : افزودنی توافق نامه سطح سرویس
 • افزودنی Timer : افزودنی تایمر
 • افزودنی Usergroup : قابلیت ایجاد گروه کاربری
 • افزودنی Assign Agent Rules : اختصاص عوامل به صورت مشروط درهنگام ایجاد تیکت جدید

 

انواع کدهای کوتاه افزونه SupportCandy :

 1. کد کوتاه [supportcandy] : ویژگی های پشتیبانی همه را در یک صفحه نمایش می دهد. صفحه دارای این کد کوتاه باید به عنوان صفحه پشتیبانی در تنظیمات کلی SupportCandy انتخاب شود.
 2. کد کوتاه [wpsc_create_ticket] : این کد کوتاه فرم ایجاد تیکت را نمایش می دهد، می توانید از صفحه ایجاد تیکت به عنوان فرم تماس نیز استفاده کنید.
 3. کد کوتاه [wpsc_unresolution_ticket_count] : این کد کوتاه برای نمایش تعداد تیکت های حل نشده برای یک کاربر وارد حساب (مدیر/کارمندان) می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.