اسکریپت حرفه ای مدیریت پروژه RISE نسخه ۲٫۸٫۰

اسکریپت حرفه ای مدیریت پروژه RISE راهی ساده برای مدیریت پروژه ها، مشتریان و اعضای تیم شماست. شما به راحتی می توانید با تیم خود همکاری کنید و کار خود را نظارت کنید. استفاده آسان و نصب آسان است. این اسکریپت از سیستم پشتیبانی تیکت برخوردار است. همچنین این اسکریپت دارای امکانات بسیاری مانند: طراحی حرف های و واکنش گرا، سیستم کاربر پسند، قابلیت دنبال کردن پروژه ها، سیستم مدیریت کاربران و پروژه ها و … است. اگر به دنبال یک سیستم کاربردی و حرفه ای هستید برای مدیریت پروژه های خود RISE بهترین گزینه شما خواهد بود.

 

RISE Ultimate Project Managermihanscript.ir  - اسکریپت حرفه ای مدیریت پروژه RISE نسخه 2٫8٫0

 

اسکریپت حرفه ای مدیریت پروژه RISE

مدیریت تمام پروژه های خود را با استفاده از ابزارهای شگفت انگیز اسکریپت حرفه ای مدیریت پروژه RISE به دست بگیرید. برای اعضای خود در پروژه ها ایجاد وظایف کنید. برای پروژهای خود برآورند زمان کنید و به هریک از اعضا زمان پروژه را بدهید. بارگذاری فایل ها با کشیدن و رها کردن، بحث در مورد پروژه با تیم خود. اعضای تیم خود را در جریان وظایف اظهار نظر و اطلاعیه ها و رویدادهای مهم بگذارید. گزارش فعالیت ها را برای پروژه ها مشاهده کنید.


مشتریان
بسیار ساده است که مشتریان خود را در RISE اضافه کنید. اطلاعات دقیق درباره مخاطبین، پروژه ها، صورتحساب ها، پرداخت ها، تخمین ها، بلیط ها و یادداشت های هر مشتری را دریافت خواهید کرد. شما می توانید به مشتریان خود اجازه دهید از پورتال مشتری استفاده کنند. هر مشتری یک داشبورد جداگانه برای دیدن پروژه های خود دریافت می کند.


اعضای تیم
وظایف را به اعضای تیم خود اختصاص دهید و به راحتی وضعیت را کنترل کنید. شما می توانید مجوز های مختلف را در دسترسی آنها تنظیم کنید.


فاکتورها
ارسال فاکتورها به مشتریان خود از طریق ایمیل با یک کپی از فاکتور PDF. هزینه ها به صورت آنلاین پرداخت می شود.


بلیط ها
مشتریان شما برای پشتیبانی و دریافت اطلاع رسانی از طریق وب و ایمیل بلیط تهیه می کنند.بلیط را به اعضای تیم بفرستید و وضعیت را دنبال کنید.


هزینه ها
مام هزینه های خود را پیگیری کنید و اطلاعات در مورد هزینه های پروژه خود را به راحتی دریافت کنید.


تقویم رویداد
لیست رویداد شخصی خود را ایجاد کنید و رویدادهای را با اعضای تیم به اشتراک بگذارید.


پیام رسانی

ارسال پیام خصوصی به اعضای تیم و مشتریان.


یادداشت های خصوصی
یادداشت های خصوصی خود را ذخیره کنید و به راحتی دسترسی پیدا کنید.


طلاعیه ها
انتشار اعلان / اطلاعیه به اعضای تیم و مشتریان خود.


گاهشمار
ایده ها و اسناد را به راحتی با اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید.


کارت های زمان
کارت های زمان عضویت اعضای تیم خود را وارد کنید. شما می توانید محدودیت های IP برای دسترسی به کارت های زمان را تنظیم کنید.


اطلاعیه ها
اطلاعیه ها کاملا سفارشی می شوند. مدیر می تواند هر اعلان را کنترل کند.


سفارشی سازی
ماژول ها را با توجه به نیازهای خود فعال یا غیرفعال کنید. قالب های ایمیل خود را سفارشی کنید و تنظیمات محلی خود را تنظیم کنید.


نصب و راه اندازی
نصب بسیار ساده است. سیستم دارای نصب خودکار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.