حذف پیام بروزرسانی وردپرس از پیشخوان سایت

حذف پیام بروزرسانی وردپرس از پیشخوان سایت | اگر چه بروزرسانی وردپرس به نسخه جدید و آپدیت بودن همیشگی وردپرس برای افزایش امنیت سایت وردپرس یک نیاز مهم و ضروری محسوب می شود، شاید برخی اوقات بخواهید به دلایل مختلف مانند به هم ریختگی تنظیمات و یا قالب وردپرس، عدم پشتیبانی افزونه ای از نسخه جدید وردپرس و غیره، نسخه وردپرس خود را بروزرسانی نکنید. اما ممکن است پیام به‌روزرسانی وردپرس بالای مدیریت سایت وردپرسی، شما را اذیت کند و آزاردهنده باشد. در این آموزش به نحوه حذف پیام بروزرسانی وردپرس از پیشخوان سایت می پردازیم. اگر می خواهید پیام بروزرسانی وردپرس را غیر فعال کنید با میهن اسکریپت همراه باشید.

 

remove update notice - حذف پیام بروزرسانی وردپرس از پیشخوان سایت

 

حذف پیام بروزرسانی وردپرس از پیشخوان سایت

برای غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار در وردپرس روش های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال برای حذف پیام به‌روزرسانی می‌توانید از افزونه WP Notification Center استفاده کنید.

 

حذف پیام بروزرسانی وردپرس بدون افزونه

توسط این آموزش شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به افزونه پیغام بروزرسانی وردپرس را غیرفعال کنید. برای حذف پیام بروزرسانی وردپرس از پیشخوان سایت ابتدا باید وارد پنل مدیریت هاستینگ وبسایت خود شوید. پس از ورود به فایل منیجر در هاست سایت خود، به مسیر wp-content/themes بروید. سپس در پوشه قالب وردپرس سایت تان فایل فانکشن یا همان functions.php را پیدا کرده و آن را باز کنید. بعد از آن کد زیر را بعد از <?php ابتدای آن وارد کنید (البته قبل از این کار حتما یک بک آپ تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید آن ر جایگزین کنید.) :

 

if (!current_user_can('edit_users')) {
  add_action( 'init', create_function( '$mihanwpremoveupdate', "remove_action( 'init', 'wp_version_check' );" ), 2 );
  add_filter( 'pre_option_update_core', create_function( '$mihanwpremoveupdate', "return null;" ) );
}

 

کد فوق با استفاده از فیلتر pre_option_update_core پیام بروزرسانی را از پیشخوان وردپرس سایت شما حذف می کند و برای همیشه از این پیام راحت خواهید شد.

امیدواریم آموزش حذف پیام بروزرسانی وردپرس از پیشخوان سایت برای شما مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.