حذف همه نظرات وردپرس بصورت دسته جمعی

حذف همه نظرات وردپرس بصورت دسته جمعی | شاید گاهی اوقات برای شما پیش آمده باشد که بخواهید تمامی دیدگاه های سایت وردپرسی خود را به صورت یکجا و دسته جمعی حذف کنید. در این آموزش از میهن اسکریپت به آموزش حذف همه نظرات وردپرس بصورت دسته جمعی می پردازیم.

 

deletecommentswp - حذف همه نظرات وردپرس بصورت دسته جمعی

 

حذف همه نظرات وردپرس بصورت دسته جمعی

برای حذف همه نظرات وردپرس بصورت دسته جمعی چندین روش وجود دارد. در این آموزش به بررسی آنها می پردازیم.

 

حذف همه نظرات وردپرس با افزونه Delete all Comments

اولین روش برای حذف همه نظرات وردپرس بصورت دسته جمعی استفاده از افزونه Delete all Comments می باشد. پس از نصب و فعال سازی افزونه Delete all Comments یک گزینه با نام Delete all Comments به بخش ابزارها در پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد. با کلیک بر روی این گزینه وارد تنظیمات افزونه Delete all Comments می شوید. در صفحه تنظیمات این افزونه ابتدا گزینه Delete all Comments را تیک بزنید و سپس بر روی دکمه Delete All کلیک کنید. بدین ترتیب همه نظرات وردپرس شما از جمله نظرات در انتظار، تأیید شده، هرزنامه و سطل زباله حذف خواهد شد.

 

حذف همه نظرات وردپرس با استفاده از phpMyAdmin

برای حذف همه نظرات وردپرس از این روش، ابتدا می بایست وارد پنل کاربری هاست خود شویدو بر روی آیکون phpMyAdmin در قسمت دیتابیس کلیک کنید. در صفحه باز شده از سایدبار شمت چپ دیتابیس سایت خود را انتخاب کرده و در تب Structure جداول wp_comments و wp_commentmeta پیدا کنید. سپس این جداول را انتخاب کنید و در پایین صفحه روی گزینه With selected کلیک راست کرده و گزینه Empty را انتخاب کنید. در نهایت یک کادر مبنی بر مطمئن بودن حذف تمامی دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد، بر روی گزینه yes کلیک کنید. مشاهده خواهید کرد که همه دیدگاه ها حذف شدند.

 

حذف همه نظرات وردپرس از طریق SQL

با استفاده از کد و از طریق SQL  نظرات تأیید شده، نظرات اسپم و غیره را حذف کنید.

 

حذف همه نظرات در حال انتظار از طریق SQL

برای حذف همه نظرات در حال انتظار از طریق SQL ابتدا باید در phpMyAdmin بر روی تب SQL کلیک کنید. در صفحه باز شده در کادر مربوطه کد زیر را وارد کنیدو سپس دکمه تایید را کلیک کنید.

 

DELETE from wp_comments WHERE comment_approved = ‘۰’

 

حذف همه نظرات تایید شده از طریق SQL

برای حذف همه نظرات تایید شده در تب SQL در phpMyAdmin در کادر مربوطه کد زیر را تایپ کنید.

 

DELETE from wp_comments WHERE comment_approved = ‘۱’

 

حذف همه نظرات هرزنامه از طریق SQL

برای اینکه بتوانید همه نظرات هرزنامه را از طریق SQL حذف کنید پس از کلیک بر روی تب SQL در phpMyAdmin کد زیر را در کادر وارد کنید و سپس دکمه تایید را کلیک کنید.

 

DELETE from wp_comments WHERE comment_approved = ‘spam’

 

حذف همه نظرات در سطل زباله از طریق SQL

برای حذف این دسته از نظرات در phpMyAdmin، پس از انتخاب دیتابیس خود روی تب SQL کلیک کنید و کد زیر را در کادر نوشته و دکمه تایید را کلیک کنید.

 

DELETE from wp_comments WHERE comment_approved = ‘trash’

 

امیدواریم آموزش حذف همه نظرات وردپرس بصورت دسته جمعی مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.