اسکریپت بازاریابی از طریق ایمیل MailWizz نسخه ۲٫۰٫۱۷

اسکریپت بازاریابی از طریق ایمیل MailWizz یک اسکریپت تجاری برای طراحی و راه اندازی یک سیستم ایمیل مارکتینگ حرفه ای است.

 

mailwizz email marketing application - اسکریپت بازاریابی از طریق ایمیل MailWizz نسخه 2٫0٫17

 

اسکریپت بازاریابی از طریق ایمیل MailWizz

اسکریپت بازاریابی از طریق ایمیل MailWizz یک اسکریپت کاربردی ساده، حرفه ای، کارآمد و کامل برای بازاریابی ایمیل با قابلیت های منحصر به فرد است. با اسکریپت MailWizz نه تنها شما قادر خواهید بود به طور صحیح بازاریابی ایمیل را برای اهداف خود مدیریت کنید، بلکه می توانید به عنوان یک سرویس دهنده ایمیل برای مشتریان خود تبدیل شوید، زیرا MailWizz به راحتی با دروازه های پرداخت مانند Paypal ادغام شده و تمام ابزار لازم برای ایجاد قیمت گذاری را ارائه می دهد. برنامه ها، کدهای تبلیغاتی و مدیریت سفارشات و معاملات ایجاد شده توسط مشتریان شما.

 

اسکریپت ایمیل مارکتینگ MailWizz

Mailwizz یک اسکریپت ساده ، موثر و با امکانات کامل برای ایمیل مارکتینگ می باشد که شما میتوانید از آن برای مدیریت ایمیل مارکتینگ برای تمامی سایت های خود در یک مکان استفاده نمایید. با اسکریپت بازاریابی از طریق ایمیل MailWizz اهمیت ندارد که شما در زمینه ایمیل مارکتینگ باتجربه باشید و یا یک مبتدی چرا که وظایف ایمیل مارکتینگ را برای شما بسیار راحت و آسان می کند.

از امکانات اصلی اسکریپت بازاریابی از طریق ایمیل MailWizz میتوان به سیستم مدیریت مشتریان ، ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، ایجاد لیست ها و درون ریزی (ایمپورت) ایمیل ها ، وجود افزونه عضویت در خبرنامه برای سیستم وردپرس ، وجود API برای توسعه دهندگان ، سیستم گزارشات و نمودار های گرافیکی اشاره نمود. در ادامه به برخی دیگر از امکانات اسکریپت بازاریابی از طریق ایمیل MailWizz به صورت کلی نیز اشاره خواهیم کرد.

 

نیازهای اسکریپت بازاریابی از طریق ایمیل MailWizz

  • سیستم عامل لینوکس
  • وب سرور آپاچی نسخه ۲٫x
  • نسخه PHP مساوی یا بالاتر از ۵٫۲
  • نسخه MySQL مساوی یا بالاتر از ۵٫۱ با موتور InnoDB
  • دسترسی Cron Jobs – Cron Jobs لینوکس

 

نحوه استفاده اسکریپت بازاریابی از طریق ایمیل

MailWizzبرای نصب مشابه آدرس example.com/install اقدام نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.