نمایش محتوای برگه در صفحات دیگر وردپرس

نمایش محتوای برگه در صفحات دیگر وردپرس | شاید شما هم برخی اوقات نیاز داشتید تا محتوا یا فرمی در صفحه مورد نظر خود وارد کنید که مربوط به یک برگه خاص است. در این مطلب به آموزش نحوه نمایش محتوای برگه در صفحات دیگر وردپرس می پردازیم.

 

Insert tab content on other pages in WordPress - نمایش محتوای برگه در صفحات دیگر وردپرس

 

نمایش محتوای برگه در صفحات دیگر وردپرس

با استفاده از افزونه Insert Pages می توانید محتوای یک برگه خاص را در صفحه مورد نظر خود در وردپرس نمایش دهید. برای این کار ابتدا افزونه Insert Pages را از مخزن وردپرس نصب و فعال سازی می کنید.

 

نمایش محتوای برگه در صفحات دیگر در وردپرس با Insert pages

پس از نصب و فعال سازی افزونه Insert Pages در سایت وردپرسی خود یک منو با نام Insert Pages به بخش تنطیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده می شود. با کلیک بر روی منو Insert Pages می توانید با تنظیمات این افزونه دسترسی پیدا کنید.

 

Insert Pages settings - نمایش محتوای برگه در صفحات دیگر وردپرس

 

تنطیمات افزونه Insert Pages

در بخش تنطیمات افزونه Insert Pages می توانید مطابق توضیحات زیر افزونه را برای نمایش محتوای برگه در برگه مورد نظر خود شخصی سازی کنید.

 • Shortcode format: با استفاده از گزینه Shortcode format می‌توانید فرمت دلخواه شورت کد خود را برای نمایش محتوای برگه مشخص کنید که دارای دو شکل تعیین بر اساس آی‌دی برگه و تعیین بر اساس پیوند یکتای برگه می‌باشد، بهتز است این گزینه بر روی آی‌دی تنظیم کنید تا در صورت تغییر پیوند یکتا و یا حتی تغییر پیوند یکتای برگه مورد نظر در نمایش محتوای برگه با خطا مواجه نشوید.
 • Wrapper for inserts: در این قسمت می توانید نحوه نمایش محتوا بر اساس نمایش با استفاده از div  و نمایش با استفاده از span را مشخص کنید. به دلیل اینکه استفاده از div  با تداخل در تعداد divها ظاهر سایت شما را بر هم بریزد توصیه می شود تا آن را بر روی span قرار دهید.
 • Insert method: در این قسمت قادر خواهید بود تا متد مورد نظر خود را برای نمایش محتوا را مشخص کنید، گزینه اول امکان استفاده از روش استفاده از روش میراث (سازگاری بیش از حد صفحه اینترنتی توسط SiteOrigin، اما کارآمدی کمتر) را برای شما فراهم می کند و گزینه دوم امکان استفاده از روش معمولی (سازگار با پلاگین های دیگر، و کارآمدتر) را در اختیار شما قرار می دهد.
 • TinyMCE filter: این بخش امکان فیلتر دلخواه را برای ویرایشگر وردپرس را برای شما ایجاد می کند.

 

افزونه وردپرس Insert Pages

پس از انجام تنطیمات دلخواه خود آن را ذخیره کرده و به برگه و یا نوشته مورد نظر برای نمایش محتوای برگه بروید. همانظور که مشاهده خواهید کرد در ویرایشگر وردپرس گزینه ای با نام Insert Page اضافه شده است. بر روی این گزینه کلیک کنید تا بتوانید برگه مورد نظر خود را به این برگه یا نوشته بیفزایید.

 

Insert Pages button - نمایش محتوای برگه در صفحات دیگر وردپرس

 

پس از کلیک بر روی دکمه Insert Page یک پنجره پاپ آپ باز خواهد شد. که توسط آن می توانید برگه مورد نظر خود برای نمایش را انتخاب کنید.

 

Insert Pages box - نمایش محتوای برگه در صفحات دیگر وردپرس

 

تنطیمات نحوه نمایش برگه در افزونه Insert Pages

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می توانید در بخش display می توانید نحوه نمایش برگه در صفحه مورد خود را انتخاب کنید.

 • title: با انتخاب این گزینه فقط عنوان برگه مورد نظر در یان صفحه نمایش داده خواهد شد.
 • link: با انتخاب این گزینه لینک برگه مورد نظر نمایش داده می‌شود که کاربران با کلیک بر روی آن به محتوای برگه مورد نظر هدایت خواهد شد.
 • excerpt with title: با انتخاب این گزینه خلاصه‌ای از محتوای برگه به همراه عنوان آن در صفحه یا نوشته شما نمایش خواهد شد. این خلاصه مطلب به طور خودکار شامل ۲۵۰ کلمه می باشد.
 • excerpt only: با انتخاب این گزینه فقط خلاصه محتوای برگه یا نوشته نمایش داده خواهد شد.
 • content: با انتخاب این گزینه کل محتوای برگه به صفحه افزوده و نمایش داده می شود.
 • All: با انتخاب این گزینه کلیه محتوای موجود در برگه که می‌تواند شامل فرم‎ها، اطلاعات محصولات و.. باشد نمایش داده می‎شود.
 • use custom template: با انتخاب این گزینه نیز محتوای سفارشی بر اساس نیاز شما نمایش داده خواهد شد.

use custom template: با انتخاب این گزینه می توانید یک قالب دلخواه برای نمایش محتوا ایجاد کرده و آن را برای نمایش تعیین کنید.

Extra Classes: با استفاده از این گزینه قادر خواهید بود تا اگر می خواهید از استایل دلخواه برای نمایش محتوای یک صفحه در صفحه دیگر وردپرس استفاده کنید کلاس استایلی که در قالب تعریف کردید را در این گزینه وارد کنید تا بر روی اون اعمال شود.

 

پس از اعمال تنطیمات دلخواه خود بر روی دکمه Insert Page کلیک کنید تا شورت کدهای نمایش محتوای برگه در صفحات دیگر به محتوای این صفحه افزوده شود.

 

کدهای کوتاه افزونه insert pages برای ویرایشگر متن

در صورتی که برای مطالب خود از از قسمت ویرایشگر متن استفاده می کنید می توانید این کار با استفاده از شورتکد های زیر انجام دهید. توجه داشته باشید که پارامترهای صفحه برای ایجاد شورت کدها، اسلاگ و یا ID صفحه را لازم دارند.

 

[insert page='page-slug|ID' display='title|link|content|all|custom-template.php']
[insert page='author-syed-balkhi' display='content']
[insert page='128' display='content']
[insert page='128' display='all']
[insert page='128' display='custom-author.php']

 

امیدواریم آموزش نمایش محتوای برگه در صفحات دیگر وردپرس برای شما مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.