افزونه ایجاد نقشه تصویر Image Map Pro وردپرس نسخه ۵٫۳٫۲

افزونه ایجاد نقشه تصویر Image Map Pro حرفه ای ترین افزونه ساخت نقشه تصویر در وردپرس است که با استفاده از این افزونه وردپرس می توانید نقشه های مورد نظر خود را با کمک تصاویر ایجاد کنید. با افزونه Image Map Pro قادر خواهید بود قسمت های مورد نظر خود در تصاویر را به کمک ادیتور این افزونه وردپرس انتخاب کرده و تصاویر را به نقشه های حاوی نقاط قابل کلیک تبدیل کنید.

 

image map pro wordpress map builder mihanscript.ir  1 - افزونه ایجاد نقشه تصویر Image Map Pro وردپرس نسخه 5٫3٫2

 

افزونه ایجاد نقشه تصویر Image Map Pro

با افزونه Image Map Pro میتوانید به ایجاد نقشه مناطق مختلف بپردازید به این طریق که با کمک ادیتور منطقه مورد نظر خود را  انتخاب و آن را لینک کنید تا کاربران با کلیک بر روی آن نقطه به صفحه مورد نظر شما منتقل شده و یا محتوا مورد نظر شما نمایش دهد.

همچنین می‌توانید استایل ها و یا انیمیشن های خود را برای بخش مورد نظر خود انتخاب کرده و با رفتن موس بر روی قسمت مورد نظر استایل و انیمیشن برای کاربر نمایش دهد.

 

ادیتور فوق پیشرفته با کشیدن و رها کردن موس

با افزونه نقشه تصویر پیشرفته Image Map Pro به سادگی می توانید با استفاده از ابزارهای رسم شکل و آیکون ها و ابزار ساخت محتوا، نقشه تصویر های حرفه ای و فوق العاده را در سریع ترین زمان ممکن برای وب سایت وردپرس خود طراحی کنید.

افزونه نقشه تصویر پیشرفته Image Map Pro دارای یک ادیتور فوق پیشرفته و ساده با قابلیت کشیدن و رها کردن موس است. این ادیتور پیشرفته، رسم اشکال با استفاده از اشکال آماده، آیکون ها و ساختار دلخواه برای نقشه تصویر را برای شما خیلی راحت و آسان خواهد کرد.

 

ایجاد تولتیپ های حرفه ای

با افزونه Image Map Pro می توانید از طریق ابزار ساخت محتوا، تولتیپ های غنی تر و حرفه ای تر با استفاده از ویدیو، تصویر، دکمه، عنوان و متن بسازید و آن ها را در یک گرید ۱۲ خانه ای مدیریت کنید.

 

رسم ساده اشکال دلخواه

افزونه Image Map Pro شما را قادر می سازد تا اشکال مورد نیاز خود را با استفاده از ادیتور حرفه ای این افزونه وردپرس به سادگی رسم کنید.

 

۱۵۰ آیکون با کیفیت SVG

۱۵۰ آیکون متنوع درون پک آیکون های افزونه Image Map Pro قرار دارد که می توانند نیازهای شما را برای ساخت نقشه تصویر تامین کنند. با توجه به فرمت SVG آیکون ها شما می توانید به اندازه دلخواه خود بدون کاهش کیفیت، سایز آن ها را افزایش و یا کاهش و رنگ آن ها را تغییر دهید.

 

استایل ها و انیمیشن های بی نهایت

افزونه نقشه تصویر قابلیت شخصی سازی زیادی دارد. هر استایلی را قبل و بعد از هاور شدن موس می توان تنظیم و همچنین انیمیشن های دلخواه را در آن اعمال کرد.

 

واکنشگرا و ریسپانسیو

افزونه نقشه تصویر کاملا واکنشگرا و  ریسپانسیو است. به همین دلیل نقشه تصویرهای شما بدون هیچ مشکلی در انواع صفحه نمایش ها مانند موبایل و تبلت نمایش داده خواهد شد. همچنین شما می توانید برای نمایش بهتر در موبایل، تولتیپ ها را در حالت تمام صفحه نمایش دهید.

 

API های JS و HTML

با افزونه Image Map Pro می توانید با کلیک بر روی یک شکل، یک قطعه کد جاوا اسکریپت را اجرا کنید و یا با استفاده از Html هر چیزی را به تولتیپ های خود اضافه نمایید.

 

image map pro wordpress map builder 2 mihanscript.ir  - افزونه ایجاد نقشه تصویر Image Map Pro وردپرس نسخه 5٫3٫2

 

افزونه ایجاد نقشه تصویر Image Map Pro

– دارای بیش از ۱۵۰ آیکون مختلف قابل استفاده در طراحی
– تکه کردن تصویر به صورت دستی برروی نقاط دلخواه
– امکان درج توضیحات برروی بخش های مختلف عکس
– استفاده نامحدود از افکت ها و انیمیشن های آنلاین
– امکان افزودن لینک برروی نقطه های مختلف عکس
– امکان نقاشی آنلاین برروی تصاویر و یا صفحه جدید
– دارای ابزار قلم فتوشاپ جهت ایجاد اشکال دلخواه
– پشتیبانی از فایل های SVG
– نقشه ساز حرفه ای تصویر
– رابط کاربری آسان
و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.