رفع خطای پنهان شدن دکمه های ویرایشگر متن در وردپرس

رفع خطای پنهان شدن دکمه های ویرایشگر متن در وردپرس | برای بعضی از کاربران وردپرس پیش آمده که هنگامی که متنی را در ویرایشگر درج می کنند در محیط ویرایشگر وردپرس چیزی نمایش داده نمی شود و امکان تعویض میان حالت دیداری و متن در ویرایشگر وجود ندارد. در این مقاله چگونگی رفع ویرایشگر متن در وردپرس را با شما کاربران عزیز میهن اسکریپت بررسی خواهیم کرد.

 

fix visual editor problem mihanscript.ir  - رفع خطای پنهان شدن دکمه های ویرایشگر متن در وردپرس

 

رفع خطای پنهان شدن دکمه های ویرایشگر متن در وردپرس

 

ویرایشگر متن وردپرس

به صورت کلی ظاهر ویرایشگر متن وردپرس باید به این صورت باشد برای توسعه ویرایشگر و افزودن دکمه‌های بیشتر افرونه TinyMCE Advanced plugin را نصب و فعال سازی کنید. با این عمل دکمه های پیش فرض بخش ویرایشگر فعال می شود.

 

editor wordpress mihanscript.ir  - رفع خطای پنهان شدن دکمه های ویرایشگر متن در وردپرس

editor wordpress 2 mihanscript.ir  - رفع خطای پنهان شدن دکمه های ویرایشگر متن در وردپرس

 

رفع خطای ویرایشگر متن وردپرس

برای رفع این مشکل ۳ روش را برای شما معرفی و بررسی می کنیم:

 

پاک کردن کش مرورگر

در مرحله اول می توانید برای حل مشکل ویرایشگر دیداری وردپرس کش مرورگر خود را  به سادگی پاک کنید. عموما با انجام دادن این روش مشکل ویرایشگر وردپرس برطرف می شود اما اگر به هر دلیلی باز هم این مشکل را دارید و نمی توانید نوشته تازه ای در محیط ویرایشگر اضافه کنید راه حل های بعدی را استفاده کنید.

 

جایگزین اسکریپت TinyMCE

ممکن است مشکل ویرایشگر وردپرس پس از نصب و به روز رسانی رخ داده باشد. راه حل دوم برای حل مشکل ویرایشگر این است که پوشه wp-includes/js/tinymce را با نسخه جدید و سالم جایگزین کنید.

 

تغییرات پوشه wp-config

در آخر اگر با ۲ روش بالا باز هم مشکل ویرایشگر وردپرس را داشتید از سومین راه حل استفاده کنید. در هاست سایت خود فایل wp-congfig.php را بازکرده و کد زیر را به بالای آن بعد از تگ php?> اضافه کرده و سپس فایل را و ذخیره کنید.

 

define('CONCATENATE_SCRIPTS', false);

 

اکنون به بخش ویرایشگر متن وردپرس در پیشخوان رفته و ویرایشگر متن وردپرس را مشاهده کنید. خواهید دید که مشکل ویرایشگر دیداری وردپرس برطرف شد.

امیدوارم آموزش رفع خطای پنهان شدن دکمه های ویرایشگر متن در وردپرس مشکل شما را حل کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.