تهیه خروجی از اطلاعات کاربران در وردپرس

تهیه خروجی از اطلاعات کاربران در وردپرس | برخی اوقات برای کمپین های تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ نیاز دارید که از کلیه اطلاعات کاربران در وردپرس خروجی تهیه کنید. در این آموزش به شما یک افزونه وردپرس را معرفی می کنیم که توسط آن می توانید از اطلاعات کاربران در وردپرس با دو فرمت اکسل (Excel) و  CSV خروجی بگیرید.

 

export user data - تهیه خروجی از اطلاعات کاربران در وردپرس

 

تهیه خروجی از اطلاعات کاربران در وردپرس

افزونه Export User Data امکان تهیه خروجی از اطلاعات کاربران در وردپرس با دو فرمت اکسل (Excel) و CSV را فراهم می کند. با کمک افزونه Export User Data می توانید از اطلاعات کاربران در دیتابیس وردپرس هم فیلد های استانداردی که از طریق افزونه های دیگر ایجاد کرده اید، و هم از فیلد های ابتدائی خود در وردپرس خروجی تهیه کنید.

 

افزونه Export User Data وردپرس

برای نصب افزونه Export User Data می بایست در پیشخوان وردپرس از قسمت فزونه ها > افزودن > بارگذاری افزونه این افزونه را بارگذاری و نصب کنید. پس از نصب و فعالسازی افزونه Export User Data یک زیرمنو با نام Export User Data در بخش کاربران ایجاد می شود. پس از کلیک بر روی آن به صفحه زیر منتقل می شوید.

 

export user data settings - تهیه خروجی از اطلاعات کاربران در وردپرس

 

User Meta Fields: فیلدهای اضافه شده توسط افزونه‌های دیگر سایت مثل «User Pro» که در اینجا می توانید مشخص کنید که کدام یک از آن فیلدها در اطلاعات خروجی وجود داشته باشد.
Format: انتخاب دو نوع فرمت اکسل (Excel) یا CSV برای تهیه خروجی از اطلاعات در وردپرس.
Stored Options: انتخاب نامی خاص برای گزارش خود. (برای راحتی بیشتر در مدیریت اطلاعات برای ذخیره مجدد، بارگذاری و یا حذف اطلاعات ذخیره شده)

افزونه Export User Data

Advanced Options: در مقابل این بخش گزینه ای به نام “Show” است که با کلیک بر روی دکمه «Show» در مقابل آن با تنظیمات بیشتری نمایش داده خواهد شد:

EUD mihanscript.ir  - تهیه خروجی از اطلاعات کاربران در وردپرس

Standard User Fields: با انتخاب این گزینه با اضافه شدن فیلدهای استاندارد اضافه شده توسط افزونه های دیگر موافقت می‌کنید.
Role: در این بخش می‌توانید تعیین کنید که از اطلاعات کاربران با یک نقش خاص در سایت (مثلا نویسندگان) گزارش تهیه کنید.
User Roles: با انتخاب این گزینه تعیین می کنید که از اطلاعات تمامی نقش‌ها در سایت گزارش تهیه شود.
Registered: می‌توانید از اطلاعات کاربرانی که از یک تاریخ خاص به بعد ثبت نام کرده‌اند، گزارش تهیه کنید.
Limit Range: با تعیین عدد کاربر ابتدایی و تعداد کاربران می‌توانید تنها از یک بخش خاصی از کاربران گزارش تهیه کنید.
Updated Since: با تعیین تاریخ در این بخش از کاربرانی که از تاریخ تعیین شده به بعد پروفایلشان آپدیت شده است، گزارش تهیه می‌شود.

پس از اعمال تنظیمات دلخواه خود بر روی دکمه Run Export کلیک کنید تا فرایند گرفتن خروجی از اطلاعات کاربران شما شروع شود . پس از اینکه که این فرایند پایان یافت فایل مربوطه با فرمت انتخابی بر روی سیستم شما دانلود خواهد شد.

امیدواریم آموزش تهیه خروجی از اطلاعات کاربران در وردپرس برای شما مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.