افزونه DW Question & Answer Pro فارسی پرسش و پاسخ وردپرس نسخه ۱٫۳٫۰

افزونه DW Question & Answer Pro یک افزونه کاربردی وردپرس می باشد که از طریق آن قادر خواهید بود تا یک سیستم پرسش و پاسخ روی سایت افزونه خود راه اندازی کنید که کاربران با استفاده از آن بتوانند سوال های خود را بپرسند و شما یا کاربران شما به آنها پاسخ دهند.

 

dw question answer pro - افزونه DW Question & Answer Pro فارسی پرسش و پاسخ وردپرس نسخه 1٫3٫0

 

افزونه پرسش و پاسخ وردپرس | DW Question Answer Pro | قدرتمندترین افزونه پرسش و پاسخ وردپرس | افزونه DW Question & Answer Pro

 

افزونه DW Question & Answer Pro

افزونه پرسش و پاسخ وردپرس DW Question & Answer Pro یک افزونه تجاری وردپرس است که با کمک آن می توانید یک بخش پرسش و پاسخ حرفه ای  و کامل در سایتوردپرس خود ایجاد کنید. این امکان می تواند وضعیت مشتریان سایت شما را تاحد زیادی بهبود بخشد.

با این افزونه می توانید یک سیستم پرسش و پاسخ همانند وب‌سایت‌های Quora, StackOverflow, Yahoo Answers داشته باشید.

افزونه DW Question & Answer Pro با از همه قالب وردپرس و افزونه وردپرس پشتیبانی می کند و شما رار قادر می سازد تا یک سیستم سوال و جواب یا پرسش و پاسخ حرفه ای در وبسایت وردپرس خود پیاده سازی کنید. این امر باعث می شود تا رضایت کاربران شما بیشتر از قبل شود و بدین ترتیب بازدید و فروش وبسایت شما بیشتر خواهد شد.

از ویژگی های افزونه پرسش و پاسخ وردپرس DW Question & Answer Pro می توان به تغییر دسترسی ها و مجوز ها ، مدیریت سوالات کاربران ، قابلیت راه اندازی بخش سوالات متداول و همچنین نمایش بهترین پاسخ دهنده اشاره کرد.

 

DW Question Answer Pro about - افزونه DW Question & Answer Pro فارسی پرسش و پاسخ وردپرس نسخه 1٫3٫0

فرم پرسش سوال

فرم ارسال سوال را می توان در سایدبار یا یک صفحه مجزا قرار داد. کاربر نیز امکان استفاده از HTML برای متن سوال و انتخاب دسته بندی و برچسب پرسش خود را دارد.

 

مدیریت پرسش ها در سایت

کاربران سایت شما می توانند با استفاده از ویژگی های ویرایش ، حذف ، سنجاق و دنبال کردن در صفحه پرسش و پاسخ سایت، به آسانی پرسش های خود را مدیریت کنند.

 

ویرایش پاسخ و دیدگاه

امکان ارائه پاسخ از ذو طریق HTML و ویرایشگر وجود دارد. در افزونه پرسش و پاسخ وردپرس کاربران شما می توانند به آسانی مانند یک مدیر پاسخ ارسال کنند.

 

سیستم امتیاز دهی

DW Question & Answer Pro قابلیت ثبت امتیاز برای پرسش ها، پاسخ ها و حتی دیدگاه ها را دارا است.

 

آمار دقیق

افزونه پرسش و پاسخ وردپرس گزارش آماری کاملی از تعداد بازدید ، پاسخ و امتیازها ارائه می دهد که می توانید از این اعداد برای فیلتر کردن پاسخ ها بهره ببرید.

 

انتخاب بهترین پاسخ

در افزونه پرسش و پاسخ پرو، اگر پاسخی از نطر شما کامل بود می توانید آن را به عنوان بهترین پاسخ ثبت کنید.

 

اطلاع رسانی ایمیلی

زمانی که یک پرسش، پاسخ و یا دیدگاه جدیدی در سایت ارسال می شود یک ایمیل برای مدیریت ، کاربر یا دنبال کننده ارسال می شود. محتوای ایمیل با استفاده از تگ های آماده در تنظیمات افزونه قابل ویرایش است.

 

جستجو سریع

DW Question Answer Pro از قابلیت جستجو ایجکس در تمام بخش ها برخوردار است. بدین ترتیب نتایج جستجو به صورت لحظه ای و بدون رفرش شدن صفحه نمایش داده می شود.

 

آنتی اسپم با ریکپچا و فانکپچا

شما می توانید از کد امنیتی ضد هرزنامه در فرم پرسش و پاسخ افزونه پرسش و پاسخ استفاده کنید. همچنین این ویژگی قابل فعال یا غیر فعال سازی است.

 

نحوه کار با DW Question & Answer Pro

افزونه DW Question & Answer Pro چند صفحه ایجاد می کند که هریک از این صفحه شامل : صفحه پرسش سوال،صفحه سوالات با استفاده ازکدهای کوتاه توسط این افزونه مدیریت می شوند. همچنین اگر شما بخواهید در دیگر بخش های سایت خود هم فرم ارسال سوال را ایجاد می کنید می توانید از این کدهای کوتاه استفاده کنید.

 

افزونه پرسش و پاسخ وردپرس DW Question & Answer Pro

 • واکنشگرا و ریسپانسیو
 • کاملا فارسی و راستچین
 • دارای ۷ ابزارک حرفه‌ای (ابزارک دسته‌بندی‌ها / برچسب‌ها، ابزارک فرم درخواست، ابزارک آخرین پرسش‌ها، ابزارک سؤالات ویژه یا مهم، ابزارک پرسش‌های بسته شده، ابزارک سؤالات مرتبط، ابزارک لیدر بورد یا نمایش لیستی از فعال‌ترین اعضاء)
 • دارای ۲ کد کوتاه (ShortCode) برای نمایش فرم‌ها
 • دارای ویرایشگر Markdown برای ویرایش پرسش‌ها و ارسال پاسخ
 • استفاده از کدامنیتی برای جلو گیری از اسپم / استفاده ی از reCAPTCHA
 • قابلیتثبت امتیاز برای سؤالات و پرسش‌ها
 • قابلیت حمایت کردن از سوالات و پاسخ های بی نام
 • سوالات و پاسخ ها ی شخصی/ عمومی
 • قابلیت گذاشتن دیدگاه به سولات و پاسخ ها
 • قابلیت مدیریت سوالات با و وضعیت ها
 • قابلیت رای دادن به بهترین پاسخ
 • قابلیت جستجوی سریع و ایجکس
 • و بسیاری امکانات کاربردی دیگر ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.