افزونه صفحه ساز دیوی Divi Builder وردپرس نسخه ۴٫۱۰٫۵

افزونه صفحه ساز دیوی Divi Builder یک افزونه صفحه ساز وردپرس حرفه ای است. افزونه صفحه ساز دیوی این امکان را برای شما فراهم می کند تا صفحات قالب وردپرس خود را فقط با کشیدن و رها کردن موس و به صورت زنده طراحی کنید.

 

divi builder mihanscript.ir  - افزونه صفحه ساز دیوی Divi Builder وردپرس نسخه 4٫10٫5

افزونه صفحه ساز دیوی | Divi Builder Plugin | افزونه صفحه‌ ساز divi | افزونه Divi Builder

 

افزونه صفحه ساز دیوی Divi Builder

افزونه Divi Builder یک افزونه صفحه ساز وردپرس قدرتمند است. افزونه صفحه ساز دیوی دارای بیش از ۴۰ ماژول مختلف است و با اکثر قالب های وردپرس سازگار است و شما می توانید افزونه Divi را بر روی وردپرس خود نصب کنید و از ماژول ها و امکانات حرفه ای آن استفاده کنید.

 

ایجاد صفحات با کشیدن و رها کردن در صفحه ساز دیوی

یکی از ویژگی های مهم صفحه ساز دیوی امکان طراحی صفحات سایت وردپرس با کشیدن و رها کردن است و شما می توانی بدون یک خط کدنویسی و در سریع ترین زمان ممکن صفحات دلخواه خود را طراحی و ایجاد کنید.

 

صفحه ساز زنده Divi

افزونه صفحه ساز دیوی دارای امکان ویرایش زنده است. این قابلیت باعث می شود تا بتواندی صفحه های قالب وردپرس خود را بدون مراجعه به پیشخوان وردپرس و به صورت کاملا زنده ویرایش کنید به آن ماژول های مختلف اضافه کنید و… برای مشاهده پیش نمایش زنده افزونه وردپرس Divi بر روی پیش نمایش بزنید.

 

طرح ها و امکانات فراوان صفحه ساز Divi

افزونه صفحه ساز دیوی ویژگی ها و ماژول های فوق العاده ای دارد که تمام نیاز های شما را برطرف می کند. افزونه دیوی دارای سه نوع بخش، ۲۰ نوع ستون، و بیش از ۴۰ ماژول محتوا است. علاوه بر این دیوی به شما با استفاده از تنظیمات طراحی پیشرفته اجازه سفارشی سازی هر عنصر و المانی را می دهد.

 

Divi Extra theme mihanscript.ir  - افزونه صفحه ساز دیوی Divi Builder وردپرس نسخه 4٫10٫5

 

افزونه صفحه ساز دیوی Divi Builder

قابلیت کشیدن و رها کردن
ساخت دکمه و لیست کشویی
ساخت تب و جعبه متنی
ساخت قسمت نظرات مشتریان
ساخت متن کاغذی
نمایش ویدئو در صفحه
لایت باکس تصویر
اسلایدر تصویر
اسلایدر متنی
و..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.