افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی ConvertPlus نسخه ۳٫۵٫۲۳

افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی ConvertPlus یک افزونه وردپرس پاپ آپ است که به بازدید و توانایی وب سایت شما کمک می کند. با افزونه ConvertPlus می توانید لیست ایمیل های تبلیغاتی خود را، بزرگتر، سریع تر و دقیق تر از قبل تهیه کنید و این کار کمک زیادی به بازاریابی ایمیلی شما می کند. همچنین شما می توانید در عرض چند دقیقه پنجره های پاپ زیبا ایجاد کنید و شروع به تبدیل بازدید کنندگان وب سایت خود به مشترکین، دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی خود و مشتریان کنید.

 

convertplus popup plugin for wordpress mihanscript.ir  - افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی ConvertPlus نسخه 3٫5٫23

افزونه کانورت پلاس | افزونه پاپ آپ کانورت پلاس | افزونه ConvertPlus

 

افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی ConvertPlus

افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی ConvertPlus با بیش از ۱۰ صفحه نمایش پاپ آپ، ۱۲+ رفتار تریگر و فیلترها یکی از بهترین افزونه های پاپ آپ است. بهترین در مورد افزونه ConvertPlus این است که این افزونه دارای یک کتابخانه بزرگ از بیش از ۱۰۰ + تمپلیت آماده و زیبا است.. ویژگی های مانند : پاپ آپ در زمان خروج، پاپ آپ با کلیک ، پاپ آپ با حالت اسلاید به داخل، پاپ آپ ویدئویی ، پاپ آپ چند مرحله ی ، پاپ آپ شبکه های اجتماعی ، جعبه ویجت ، نوار اطلاعات و دیگر روش ها برای افزایش lead و مشتریان شما است.

 

افزونه پاپ آپ ConvertPlus

افزونه ConvertPlus افزونه ی است که به شما در جذب مشتریان بیشتر دریافت اشتراک های ایمیلی بیشتر و افزایش دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی، با نمایش مودال های به صورت پاپ آپ، اسلاید به داخل و نوار اطلاعات ، جعبه اسکرولی ، قرم های درون خطی ، و نوار اطلاعات چسبان و دیگر موارد به شما کمک می کند. با استفاده از افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی ConvertPlus می توانید تملیت های زیبا و ۱۰۰% ویرایش پذیر را به صورت زنده طراحی کنید.

 

افزونه ConvertPlug چگونه کار می کند

کار با افزونه ConvertPlus به هیچ تجربه برنامه نویسی و طراحی نیاز ندارد. کار با این افزونه بسیار آسان و لذت بخش است. فقط کافی است چند گام را دنبال کنید و در عرض چند دقیقه آن را به دلخواه خود تنظیم و از ویژگی های باورنکردنی آن لذت ببرید

ساخت کمپین، انتخاب طرح ها  ویرایش آن بر اساس نیاز خود ، افزودن تریگر و فیلتر مورد نظر ، اراوه مودال و..

 

تریگر ها (روش های نمایش)

با کانورت پلاگ می توانید رفتار پاپ آپ را کنترل کنید. می توانید تصمیم بگیری که چه زمانی در کجا و به چه روشی پاپ آپ شما نمایش داده شود . مانند : در زمان قصد خروج ، بعد از اسکرول ، کاربران غیرفعال ، بعد از مدت تعیین شده ، در ابتدا و انتهای پست و یا به صورت دستی.

 

تعدادی از تریگر های افزونه ConvertPlug :

۱- قصد خروج

با استفاده از این ویژگی می توانید قبل از آنکه کاربر بخواهد از سایت شما خارج شود پاپ آپ مورد نظر برای پیشنهاد ویژه باز شود تا کاربر از بستن سایت شما منصرف شود.

 

۲- زمان ارسال

زمان نمایش پاآپ در جذب بازدیدکننده سایت بسیار اهمیت دارد. توسط این قسمت میتوانید که پاپ آپ خود را در زمان مناسب نمایش دهید.

 

۳-تمام صفحه

پاپ آپ تمام صفحه برای ایجاد حالت Call to action راهی مناسب است. امکان ساخت پاپ آپ تمام صفحه در convertPlug قرار داده شده است. شما با استفاده از این قابلیت می توانید پاپ آپ تمام صفحه ایجاد که به سادگی با یک کلیک بسته شود.

 

۴- پاپ آپ دو مرحله ی

افزونه ConvertPlug این امکان را دارد که بتوان با کلیک بر روی یک لینک، تصویر یا هر المانی پاپ آپ را نمایش داد.

 

۵- بعد از اسکرول

بعد از اسکرول زمانی پاپ آپ را نمایش می دهد که کاربر اسکرول کرده و مقدار مشخصی از صفحه نمایش برای بازدید کننده نمایش داده شود. با استفاده از این تریگر شما می توانید توجه کاربران را هنگامی که کاملا درگیر سایت شما شده اند جلب کنید.

 

۶- کاربران غیر فعال

با افزونه ConvertPlug شما می توانید فرم و پیشنهاد های ویژه را زمانی که کاربران در سایت شما غیر فعال شده اند به صورت پاپ آپ نمایش دهید.

 

۷-بعد از محتوا

ConvertPlug این امکان را فراهم می کند که صفحات پاپ آپ پس از خواندن مطلب یا محتوا برای آنها نمایش داده شود. این امکان برای کاربرانی که ممکن است پیامهای که برای آنها کاربرد داشته باشد مناسب است.

 

۸- هدف گذاری برای صفحات خاص

با افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی ConvertPlus قادر خواهید بود پاپ آپ یا مودال های خود را وابسته به تاکسونومی پست، صفحه یا دسته بندی نمایش دهید و یا فقط برای صفحات و یا پست های خاصی نمایش دهید . که برای هدفگذاری و تخصصی کردن پاپ آپ ها بسیار مهم و کاربردی می باشد.

 

۹-تشخیص ارجاع دهنده

افزونه ConvertPlug می تواند کاربرانی که از سایت خاصی ارجاع داده می شوند را تشخیص دهد و پیام و پاپ آپ های مخصوص کسانی که از آنجا ارجاع داده شده اند نشان دهد. شما می توانید با تعیین domain کاربرانی که از آن سایت آمده آند پاپ آپ خود را سفارشی فقط برای آنها نمایش دهید. این روش بازدید کنندگان وارد شده از یک سایت دیگر را افزایش می دهد.

 

۱۰- قدیم و جدید

افزونه ConvertPlug می تواند بازدیدکنندگان جدید و قدیم را تشخیص دهد. با استفاده از این ویژگی شما می توانید پیام های مختلف و متفاوتی را برای کاربران قدیمی و برای کاربران جدید به صورت مجزا ارسال کنید.

 

۱۱- تشخیص دستگاه های متفاوت

افزونه وردپرس ConvertPlug می تواند دستگاه های نمایش مختلف را به خوبی شناسایی کند. این ماکن سبب می شود که امکان تعیین جداگانه پاپ آپ ها و پیام های نمایش برای هر دستگاه وجود داشته داشته باشد. به عنوان مثال پاپ آپ متفاوت برای موبایل و تبلت

 

۱۲- کنترل Cookie

افزونه کانورت پلاس فارسی ConvertPlus قادر به کنترل Cookie است. شما می توانید تعیین کنید که چندبار پاپ آپ بعد از ثبت موفق یا بستن پاپ آپ باید نمایش داده شود و یا مخفی شود.

 

۱۳- کاربران جدید – وارد شده

افزونه ConvertPlug می تواند که کاربرانی که به درون وبسایت وارد شده اند را تشخیص دهد. با استفاده از این ویژگی شما می توانید پیام ها را فقط به کاربران وارد شده و یا برعکس کسانی که جدید هستند نشان دهید یا پیام های را برای کاربرانی که وارد شده اند نشان ندهید.

 

همگام سازی افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی ConvertPlus

افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی ConvertPlus با انواع سیستم های ایمیل مارکتینگ سازگار است. این سیستم ها عبارتند از :

 

convertplus popup plugin for wordpress 2 mihanscript.ir  - افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی ConvertPlus نسخه 3٫5٫23

Active Campaign
Campaign Monitor
Constant Contact
iContact
MailPoet
MyEmma
SendinBlue
TotalSend
Aweber
ConvertKit
GetResponse
InfusionSoft
Mad Mimi
MyMail
SendReach
Benchmark Email
Campayn
HubSpot
MailJet
MailChimp
RapidMailer
Sendy

 

افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی ConvertPlus

– فارسی سازی شده
– نصب آسان
– طراحی واکنش گرا
– نمایش زنده تغییرات
– پشتیبانی از ووکامرس
– قابلیت نمایش زنده آمار
– قراردهی پاپ آپ ویدئوی
– قابلیت پاپ آپ اسلایدی
– قابلیت ساخت نوار اطلاعیه
– دارای قابلیت پاپ تمام صفحه
– دارای قالب های آماده و بسیار زیبا
– قابلیت ساخت پاپ آپ های دو مرحله ای
– قابلیت نمایش پاپ آپ بعد از اسکرول صفحه
و..

 

 

نحوه استفاده افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی ConvertPlus
کافیست افزونه را در مسیر wp-content/plugins آپلود کنید و سپس از بخش مدیریت افزونه ها آن را فعال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.