افزونه بهینه ساز وردپرس کلیرفای Clearfy pro فارسی نسخه ۱.۹.۴

افزونه بهینه ساز وردپرس کلیرفای Clearfy pro، یک افزونه وردپرس برای بهینه سازی سایت، کاهش حجم تصاویر، افزایش سرعت سایت و امنیت وردپرس می باشد.

 

Clearfy Pro plugin - افزونه بهینه ساز وردپرس کلیرفای Clearfy pro فارسی نسخه 1.9.4

افزونه clearfy pro | افزونه کلیرفای حرفه ای | افزونه بهینه ساز Clearfy pro

 

افزونه بهینه ساز وردپرس کلیرفای Clearfy pro فارسی

افزونه clearfy pro یک پلاگین وردپرس برای بهینه سازی وردپرس ، افزایش امینت وردپرس، پنهان ساز وردپرس، افزایش سئو وبسایت، افزایش سرعت بارگذاری سایت، بهینه سازی تصاویر  و غیره است.

 

Clearfy WordPress optimization plugin - افزونه بهینه ساز وردپرس کلیرفای Clearfy pro فارسی نسخه 1.9.4

افزایش سئو سایت وردپرس با افزونه کلیرفای پرو

افزونه Clearfy pro با رفع خطاهای مرتبط با سئو سایت باعث بهبود Seo سایت شما می شود. بدین ترتیب رتبه وبسایت شما در موتورهای جستجو از جمله گوگل ارتقا یافته و کاربران بیشتری از این طریق به سایت شما وارد می شوند.

 

بهبود سرعت بارگذاری سایت توسط Clearfy pro

افزونه بهینه ساز وردپرس Clearfy pro با غیرفعال کردن توابع استفاده نشده و کاهش تعداد درخواست ها، سرعت لود سایت را افزایش می دهد. بهبود مدت زمان بارگذاری سایت باعث افزایش محبوبیت سایت هم در بین کابران و هم در موتورهای جستجو مانند گوگل شود.

 

افزایش امنیت وردپرس با کلیرفای پرو

افزونه کلیرفای حرفه ای با غیرفعال کردن برخی از توابع امنیت سایت شما را افزایش می دهد. همچنین توسط افزونه Clearfy pro می توانید برگه ورود به پیشخوان وردپرس از دسترس هکرها مخفی کنید. در کنار این موراد افزونه کلیرفای، وردپرس سایت شما را پنهان می کند تا هکرها و ربات ها متوجه نشوند که سایت شما وردپرسی است. این موراد امنیت سایت شما را به حد چشمگیری افزایش خواهد داد.

 

غیرفعال ساز دیدگاه ها، ابزارک ها، فونت ها، توابع و کلیه عملکردهای غیر ضروری

توسط افزونه بهینه ساز Clearfy pro می توانید، در صفحاتی مانند لندینگ پیج ها مواردی همچون دیدگاه ها، ابزارک ها و فونت ها را غیرفعال کنید و سرعت لود سایت را افزایش دهید.

 

حذف پست تایپ های غیرضروری سایت

کلیرفای، انواع پست تایپ های مختلف مانند “نمونه کار” ، “نقد و بررسی” و غیره را که در سایت شما بی استفاده هستند را حذف می کند.

 

بهینه سازی بخش بلاگ با Clearfy pro

توسط افزونه کلیرفای پرو می توانید در صفحه وبلاگ سایت وردپرسی، برای تصاویر مطالب تگ alt تعریف کرده و پیوندهای یکتا را ترجمه کنید. همچنین می توانید  «آخرین بروزرسانی» را درج کنید.

 

بهینه سازی تصاویر با افزونه کلیرفای حرفه ای

با افزونه بهینه ساز Clearfy pro می توانید به طرز شگفت انگیزی تصاویر سایت خود را بهینه کنید و حجم تصاویر را به دشت کاهش دهید تا سرعت بارگذاری سایت شما در GTmetrix به شدت افزایش یابد. بهینه سازی تصاویر می تواند به دو صورت خودکار یا دستی انجام شود. همچنین شما می توانید میزان فشرده سازی تصاویر را تعیین کنید.

 

حذف صفحات تکراری وردپرس

با افزونه کلیرفای می توانید صفحات تکراری ایجاد شده در سایت وردپرس مانند : تاریخ آرشیو، بایگانی نویسنده، برچسب ها بایگانی، حذف صفحات پیوست رسانه ها، پست نظرات تکراری را حذف کرده و آنها را به صفحه اصلی یا صفحه ای خاص ریدایرکت کنید.

 

مدیریت بروزرسانی های قالب و افزونه ها

با افزونه کلیرفای حرفه ای می توانید بروزرسانی های قالب، افزونه ها، ترجمه ها را به طور کامل مدیریت کنید. این قابلیت شما را قادر می سازد تا قالب یا افزونه ها را به دلخواه از لیست بروزرسانی خارج کنید. غیرفعال کردن بروزرسانی ها می تواند موقت یا دائمی باشد.

 

غیرفعال سازی متاباکس های بی استفاده

قالب ها و افزونه های وردپرس، متاباکس ها را به صفحه ویرایش یا برگه ها اضافه می کنند که باعث سنگین شدن و بار اضافی صفحه می شود. اگر فکر می کنید که به متاباکس نیاز ندارید، قادر خواهید بود تا آنها را حذف کنید.

 

پاکسازی کدها با افزونه Clearfy pro

با افزونه کلیرفای پرو می توانید کدهای اضافی سایت خود را که بی جهت روی سایت شما هستند (مانند : فضاهای خالی و کامنت های html)  را پیدا کرده و سپس حذف کنید.

بهینه سازی کدها شامل مواردی مانند : غیر فعال کردن RSS ها – RSS، غیرفعال کردن Rest API، غیر فعال Emojis – emojis، حذف جی کوئری مهاجرت، غیر فعال کردن Embeds، حذف dns-prefetch، حذف لینک wlwmanifest Link، حذف Shortlink، حذف پیوند قبلی / بعدی در HEAD، حذف .recentcomments Styles، فشرده سازی Html، حدف کاراکترهای نامعتبر و مخرب را از URL ها و نام فایل ها (وردپرس Sanitization) است.

 

ترکیب اسکریپت ها توسط افزونه Clearfy

در وردپرس اسکریپت هایی که مربوط به قالب ها و افزونه ها هستند در هنگام لود سایت به صورت پیش فرض بارگذاری می شون. این موضوع باعث افزایش تعداد درخواست های ارسالی به سرور و در نهایت کند شدن سرعت بارگذاری سایت می شود. افزونه کلیرفای پرو این فایل ها را ترکیب کرده و در نتیجه تعداد درخواست ها را کاهش می دهد.

 

بارگذاری تاخیری اسکریپت ها

وردپرس در زمان لود سایت همه اسکریپت ها، استایل ها، فونت ها و تصاویر را به صورت کامل بارگذاری می کند و این موضوع مدت لود سایت را افزایش می دهد. . افزونه Clearfy بارگذاری فایل ها را با تاخیر انجام داده و باعث کاهش بار سرور و افزایش سرعت سایت می شود.

 

پنل تنظیمات کاملا فارسی و راستچین

پنل تنظیمات افزونه Clearfy pro توسط ما کاملا فارسی سازی و راستچین شده است و شما می توانید به آسانی با آن کار کرده و سایت خود را به راحتی بهینه کنید.

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته و آپدیت رایگان میهن اسکریپت

با خرید افزونه Clearfy pro از پشتیبانی میهن اسکریپت برای افزونه نیز برخوردار خواهید شد. همچنین آپدیت های جدید افزونه به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

تصاویری از محیط افزونه Clearfy pro

clearfy pro wordpress plugin - افزونه بهینه ساز وردپرس کلیرفای Clearfy pro فارسی نسخه 1.9.4

clearfy plugin - افزونه بهینه ساز وردپرس کلیرفای Clearfy pro فارسی نسخه 1.9.4

clearfy wordpress plugin - افزونه بهینه ساز وردپرس کلیرفای Clearfy pro فارسی نسخه 1.9.4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.